Tłumaczenia
Ostrów Mazowiecka

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje perfekcyjnego wykonania. Jeśli nie chcesz mieć wątpliwości co do jakości przekładu, zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, niezwykle szybkich i każdorazowo najwyższych jakościowo usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to pewność najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Ostrowi Mazowieckiej.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Ostrowi Mazowieckiej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na sto procent. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe są jedną z naszych głównych atrybutów. Wszystko to na atrakcyjnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie współpracujących z nami osób, możemy zaoferować wykonanie przekładów w ponad 50 językach. Nasi translatorzy to osoby bogate w stosowną wiedzę, wykształcenie, jak również doświadczenie, często także w kontekście kultury i specyfiki kraju, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Fachowość tłumaczy przekłada się także na szybkość wykonywania zadań. Wiele z nich jest wykonywanych wręcz ekspresowo, ponieważ mamy świadomość tego, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia tworzone w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasze główne zadanie, z tego powodu w przypadku wszystkich zleceń określamy ilość czasu potrzebnego na jego wykonanie. Ostrów Mazowiecka to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeśli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaoferujemy Ci możliwość rozliczenia się za liczbę wyrazów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która uwzględnia charakter całego zlecenia. Z tego powodu musisz dostarczyć nam każdy tekst, który wymaga tłumaczenia, za pomocą przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy uczciwie określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wówczas, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę cenę oraz czas, który będzie potrzebny na wykonanie tłumaczenia. Gdy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przystąpimy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najszybciej rozpocznie wykonywanie przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje szczególne specjalizacje, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień prześlemy Ci wykonane tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zlecone teksty może skorygować nasz native speaker, który weźmie pod uwagę detale danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – w zależności od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy tłumaczenia rozmaitego rodzaju tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze przekłady są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przełożymy w pełni profesjonalnie i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się również tłumaczenia witryn internetowych o każdej treści. Oprócz tego, wyjątkowo szybko oddajemy przekłady maili (w nie więcej niż 60 minut), dzięki czemu kontrahent ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje potrzebują czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz tłumacz dotrze w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić również obecność osoby, mającej pojęcie o danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, proponujemy także możliwość edycji istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja realizowana jest przez naszych native speakerów, którzy doskonale orientują się w różnego rodzaju językowych kwestiach i mają bogate doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich zostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – nieustannie podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest satysfakcja naszych klientów. Dlatego każde kolejne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które dotychczas przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki ich ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie zdobywa zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail