Tłumaczenia
Ostróda

Najwyższa jakość i szybkość wykonania – to cechy, które wyróżniają nas na rynku firm translatorskich funkcjonujących w Ostródzie. Nasze tłumaczenia przysięgłe realizujemy nie tylko szybko, ale również z absolutnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym czasie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Ostródzie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz wszelkie tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie szybko i fachowo wykonanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze tworzą ekspresowe tłumaczenia, które pomimo niedługiego czasu realizacji, każdorazowo wykonywane są z niezwykłą dbałością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia zawsze w terminie.

W naszej ofercie znajdziesz przekłady tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, przez co przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów potrzebują najróżniejszych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń za każdym razem typujemy osoby o odpowiadających umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Ostróda jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, na pewno chciałbyś wiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy potencjalnym klientom możliwość wyceny każdego tekstu – zupełnie darmowo, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są przeważnie wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co uchodzi za wyjątkowo intratne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania szczegółowej wyceny, klient powinien przesłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to zrobić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala przesłać pliki w różnych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i określamy, w jakim terminie możemy zagwarantować Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz niezwłocznie zabierze się do pracy nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonane tłumaczenie przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. Jeśli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem zupełnie bezpłatnie, gwarantując jednocześnie bardzo dobre warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz niesamowicie szybkie wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się także profesjonalnym przekładem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą także tłumaczenia stron internetowych dowolnego typu, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (wykonujemy je nie dłużej niż 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli szukasz tłumacza mającego pojęcie o danej dziedzinie, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa bardzo szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli dany przekład nie trafił w kontekst lub grono odbiorców dla którego ma być przeznaczony, proponujemy także wprowadzenie korekt do stworzonego już tekstu. Edycji dokona nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych profesjonalnych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail