Tłumaczenia
Orzesze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Z tego powodu angażujemy do pracy jedynie specjalistów z doświadczeniem i wyjątkowo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia z wykonanego zlecenia i szybkie oddanie przygotowanych tekstów. Dlatego w Orzeszu jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Orzeszu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas realizacji przekładu, wysokie umiejętności tłumaczy, jak i atrakcyjne oferty cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam tłumaczenia są realizowane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu gwarantujemy swoim kontrahentom ekspresowe dostarczenie tekstów – każdorazowo w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno zwyczajne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego lingwistycznego wyzwań. Obecnie nasze biuro wykonuje translacje rozmaitych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Z tego powodu mamy absolutną pewność, że stworzone przez naszą firmę tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Orzesze jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu innych firm u nas jest ona absolutnie darmowa. Kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod podany numer telefonu, szybko otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Zwykłe tłumaczenia rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo korzystna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w maksymalnie 30 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, będący tematem zlecenia. Udostępnij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie opisać Ci cały tryb pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, wyślemy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy termin, w jakim możemy dostarczyć wykonane tłumaczenie. Kiedy potwierdzisz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) wykona tłumaczenie w czasie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie translacja pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – poza wersją elektroniczną – są przesyłane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można ponadto zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej odzwierciedlała cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro translatorskie to takie, które potrafi tworzyć tłumaczenia w stu procentach spełniające potrzeby klienta. Musi wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów oraz mieć na względzie elementy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i zapewniającym ekspresową realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą precyzją i skupieniem na konkretnym zadaniu. Dlatego bez problemu i w szybkim tempie przygotujemy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, przekładając ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, oddelegujemy osobę znającą się na określonej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy także w pełni płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia konwersacji, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego przedsiębiorstwa to osoby nie tylko o wysokim stopniu umiejętności lingwistycznych, ale również znające specyfikę konkretnego języka. Z tego powodu zapewniamy również możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na otrzymywanie zleceń z wielu branż i przygotowywanie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele słów napisali do tej pory nasi tłumacze w ramach realizowania tłumaczeń pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail