Tłumaczenia
Opole

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby z Opola, które chcą, aby tłumaczenia przysięgłe były wykonane w krótkim terminie i na wysokim poziomie. Tłumaczenia, jakie realizujemy dla naszych klientów są tworzone w różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Opolu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Osoby, dla których terminowość i niskie ceny są istotne podczas wyboru firmy świadczącej usługi translatorskie, zachęcamy do kontaktu z nami. Wśród wykonywanych usług są tłumaczenia pisemne, przysięgłe i biznesowe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasza oferta jest świetną propozycją dla kogoś, kto chce zamówić tłumaczenia przysięgłe u profesjonalistów. Tłumacze, którzy z nami współpracują są osobami o wieloletnim doświadczeniu i posiadają rozległą wiedzę na temat przekładów w różnych branżach. Potrafią wyłapać wszystkie nieścisłości i gry słowne, dzięki czemu treść dokładnie odzwierciedla to, co jest w pierwowzorze dokumentów.

Pracujemy o każdej porze, dlatego wszystkie zlecenia są wykonywane terminowo. Z kolei dzięki temu, że tłumacze znają się na wielu branżach, z naszych usług możne skorzystać klient poszukujący przekładu dowolnego dokumentu. Istotne jest również to, że współpraca z naszą firmą odbywa się online, dlatego nasi klienci pochodzą z różnych regionów Polski. Obsługujmy nie tylko Opole!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim klient podejmie decyzje o współpracy, może skorzystać z naszej wyceny, którą może uzyskać po kontakcie telefonicznym i poprzez formularz zgłoszeniowy. Do 15 minut powinien otrzymać całość. Jeśli jest zainteresowany klasycznym tłumaczeniem, oferujemy opcję rozliczenia na podstawie tego, ile jego tekst zawiera słów.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby dostać od nas dokładną wycenę, należy za pośrednictwem formularza przesłać w dowolnym formacie dane pliki. W pustym polu można wpisać dodatkowe pytania.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Na podstawie dostarczonych dokumentów ustalamy cenę i czas realizacji, które klient dostaje drogą mailową. Jeżeli warunki będą dla niego zadowalające, plik kierujemy do tłumacza.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Plik zostaje przekazany do tłumacza znającego specyfikę danego typu dokumentów i wykona przekład w wyznaczonym terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Po realizacji tłumaczenia zwykłego, jest ono wysyłane mailowo i gotowe do ściągnięcia na Panelu Klienta. Tłumaczenie przysięgłe wysyłamy pocztą. W razie konieczności współpracujący z nami native speakerze przeprowadzają dodatkową korektę.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Współpracujący z naszym biurem tłumacze są specjalistami o szerokich kompetencjach, dlatego potrafią zrobić przekład każdego tekstu. Niezależnie od jego charakteru, przetłumaczony dokument będzie w pełni wiarygodny. Wszystkie nasze usługi są w korzystnych cenach i realizowane są terminowo. Poprzedza je darmowa wycena.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasi specjaliści poradzą sobie z umowami, dokumentami sądowymi i każdym innych fachowym tekstem, którego przekład musi być zrobiony przez kogoś, kto ma ogromne doświadczenie i wiedze na ten temat.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Mamy doświadczenie w translacji stron internetowych oraz maili. Usługa ta jest przez nas realizowana sprawnie, a tłumaczenie samych maili zajmuje 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nie wszystkie wykonywane przez nas przekłady są w formie pisemnej. Jeżeli wymagany jest przekład ustny, nasz specjalista może dojechać w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli przedmiotem zainteresowania jest ta usługa, możemy nagrać przetłumaczoną wersję i umieścić ją na Panelu Klienta, przez co może powrócić do niej w dowolnym momencie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku tekstów specjalistycznych, doskonały przekład nie jest prosty. W razie wątpliwości polecamy wykonanie korekty native speakera, który ma ogromne przygotowanie lingwistyczne i doskonale zna kulturę danego kraju.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

Aż 700 tłumaczy i native speakerów każdego dnia zajmuje się tłumaczeniami.

300

klientów skorzystało już z naszych usług, część z nich wielokrotnie.

25 000

Zrealizowaliśmy 100 00 różnorodnych zleceń.

70 000 000

Nasze przekłady zawierają łącznie 70 000 000 wyrazów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail