Tłumaczenia
Olsztyn

Szybka realizacja i profesjonalne podejście to coś, co charakteryzuje nasze podejście i wykonywane tłumaczenia przysięgłe. Przekład odbywa się na wiele języków, dlatego tłumaczenia spełnią wymagania każdego klienta z Olsztyna.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Olsztynie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Bez względu na to, które z usług translatorskich będą w kręgu zainteresowań klienta, zostaną zrealizowane w wyznaczonym terminie, z kompletną dokumentacją i w dobrej cenie, w tym również tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasze usługi są doskonałe dla osób szukających profesjonalnej firmy, która współpracuje z doświadczonymi tłumaczami. Tłumaczenia przysięgłe, czy biznesowe, są realizowane przez specjalistów, którzy mają doświadczenie, wiedzę i fachowe przygotowanie ku temu, żeby radzić sobie z przekładami w każdej branży. Każde zlecenie jest wykonywane rzetelnie i skrupulatnie, poza tym zawsze zakończone jest w terminie.

Dzięki umiejętności wychwycenia niuansów językowych typowych dla konkretnych dziedzin, a co za tym idzie możliwości doskonałego przekładu, potrafimy się podjąć każdego zlecenia, nawet nieszablonowego. Tłumaczenia powierzone naszej firmie są realizowane online, dlatego do współpracy zachęcamy nie tylko mieszkańców Olsztyna, ale także innych regionów kraju.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W zależności od rodzaju usługi, dostępna jest opcja, w której klient jest rozliczany w oparciu o to, ile wyrazów znajduje się w jego tekście. Wycenę dostaje się do 15 minut od chwili, kiedy klient zadzwoni albo wyśle poprzez stronę zgłoszenie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Na podstawie przesłanego przez nasz formularz pliku, robi dla klienta szczegółową wycenę. Istnieje możliwość przesłania do nas pliku w dowolnym formacie. W pustym polu można wpisać dodatkowe uwagi.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Klient otrzyma od nas wiadomość, w której podana będzie cena za wymagane przez niego tłumaczenie, razem z czasem jego realizacji. Kiedy warunki te zostaną zaakceptowane, przystępujemy do realizacji przekładu.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Pliki zostają przekazane do tłumacza odpowiedzialnego za terminowy przekład. Osoba ta jest wybrana pod kątem wymaganych odpowiedzi.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Jeżeli przedmiotem realizacji było zwykłe tłumaczenie, klient otrzymuje je w wyznaczony dzień mailowo albo może pobrać z Panelu Klienta. Jeśli chodzi o tłumaczenie przysięgłe, jest ono w kilka dni dostarczane pocztą. Na życzenie klienta można skorzystać z pomocy native speakera, który wykona korektę dokumentu.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Nasi tłumacze to osoby kompetentne i doświadczone w pracy z tekstami z różnych dziedzin, dlatego poradzą sobie z każdego rodzaju tłumaczeniem, które będzie wierne oryginałowi i doskonale odda jego sens. Charakteryzuje nas darmowa wycena, niska cena przekładu, rzetelność i terminowość.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Przez wysoki poziom kompetencji tłumaczy, podejmiemy się nawet najbardziej zaawansowanego i specjalistycznego dokumentu, poczynając od umów biznesowych, po dokumenty sądowe. Wszystkie są przetłumaczone bardzo starannie, przez co przekład jest w pełni wiarygodny.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Coraz bardziej istotne jest doskonałe przetłumaczenie strony www i maili, dlatego tego typu usługi również świadczymy. Przekłady realizujemy bardzo szybko, a maile są tłumaczone w godzinę.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Klient potrzebujący wsparcia tłumacza przy zrozumieniu przekazu ustnego, np. podczas ważnego spotkania, może zgłosić się do nas, a dobrze przygotowany specjalista dojedzie we wskazane miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Potrafimy przełożyć na inny język każdą rozmowę telefoniczną. Przekład może być nagrany i gotowy do wielokrotnego słuchania, w każdej chwili, kiedy klient tego potrzebuje.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Aby mieć pewność, że wysoko specjalistyczny tekst jest w istocie prawidłowo przetłumaczony, można zlecić jego korektę native speakerowi znającego język, kulturą i branżę.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

specjalistów pracuje nad profesjonalizmem przekładów, a native speakerzy i tłumacze mają ogromne doświadczenie i kompetencje.

300

Z naszych usług skorzystało już 25 000 firm i osób prywatnych, a wiele z nich wraca z kolejnymi zleceniami.

25 000

wykonanych przekładów potwierdza nie tylko jakość świadczonych usług, ale także to, jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej klasy tłumaczenia.

70 000 000

słów przelaliśmy na papier w naszych tłumaczeniach.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail