Tłumaczenia
Oława

Dobra jakość i szybkość realizacji – to cechy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku firm translatorskich działających w Oławie. Nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko szybko, ale również z absolutnym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie oddadzą Państwu nie tylko w wymaganym czasie, ale również na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Oławie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to opłacalne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych cech Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie przygotowanych przekładów, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy przygotowują bardzo szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas realizacji, za każdym razem wykonywane są z wyjątkową pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też oddajemy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, dlatego przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów potrzebują rozmaitych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń zawsze typujemy osoby o odpowiednich kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Oława to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą całościowe koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy przyszłym kontrahentom możliwość wyceny każdego tekstu – absolutnie darmowo, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są przeważnie wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co stanowi wyjątkowo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu otrzymania pełnej wyceny, klient powinien przesłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala przesłać pliki w różnych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i określamy, jak szybko będziemy w stanie zagwarantować Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz pilnie zacznie pracować nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowy przekład wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, każdy tekst można poprawić. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem zupełnie bezpłatnie, zapewniając jednocześnie wyjątkowo dobre warunki współpracy: niskie ceny, przekład wyjątkowo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się również fachowym tłumaczeniem trudniejszych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą także tłumaczenia witryn internetowych różnego rodzaju, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (przygotowujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza mającego pojęcie o konkretnej branży, który dotrze w umówione przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa bardzo szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli dany przekład nie wpisał się w kontekst lub grono odbiorców dla którego ma być przeznaczony, proponujemy również wprowadzenie korekt do napisanego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych profesjonalnych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do realizowanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail