Tłumaczenia
Oborniki

Mamy świadomość tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Dlatego też angażujemy do pracy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i niezwykle dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia ze zrealizowanego zlecenia i szybkie dostarczenie przygotowanych tekstów. Dlatego w Obornikach jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Obornikach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są szybki czas stworzenia tłumaczenia, wysokie kompetencje tłumaczy, jak i atrakcyjne oferty cenowe. Realizujemy bogaty zakres usług, w tym przekłady w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam tłumaczenia są przygotowywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co gwarantujemy swoim kontrahentom ekspresowe dostarczenie tekstów – zawsze w ustalonym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Obecnie nasze biuro realizuje tłumaczenia najróżniejszych treści w ponad 50 językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że przygotowane przez nasze przedsiębiorstwo tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Oborniki jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu innych firm u nas jest ona zupełnie darmowa. Kontaktując się z naszą firmą za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszystkie niezbędne informacje. Klasyczne przekłady rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i takie rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo atrakcyjna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w maksymalnie pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, będący tematem zlecenia. Udostępnij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie opisać Ci cały przebieg pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy czas, w którym możemy oddać wykonany przekład. Kiedy potwierdzisz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najdokładniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) wykona tłumaczenie w czasie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie translacja pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są oddawane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść lepiej wpisywała się w charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro tłumaczeń to takie, które wie jak przygotowywać przekłady w 100% spełniające oczekiwania klienta. Musi wzbudzać zaufanie najwyższą jakością tekstów, a także brać pod uwagę cechy typowe dla danego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i zapewniającym bardzo szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z dużą pieczołowitością i skupieniem na danym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w ekspresowym tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, przekładając ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy w zasadzie “od ręki”. Robimy to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli chcesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, wybierzemy osobę mającą pojęcie o określonej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy także całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia rozmowy, jesteśmy w stanie także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o wysokim stopniu umiejętności lingwistycznych, ale także znające specyfikę konkretnego języka. Dlatego zapewniamy również możliwość dokonania przez nich korekty już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym przedsiębiorstwie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na otrzymywanie zleceń z wielu branż i tworzenie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z usług naszego przedsiębiorstwa od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele wyrazów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach tworzenia tłumaczeń pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail