Tłumaczenia
Nysa

Skuteczne tłumaczenie jest zależne od postawienia na tłumacza znającego się na swojej pracy. Dlatego nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe przygotowywane w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas treści cechowała zawsze najwyższa jakość. Przygotowujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy najszybszą realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Nysie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Przygotowujemy mnóstwo zróżnicowanych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i fachowości), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że będzie idealnie wykonane i dostarczone we wcześniej ustalonym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób zamieszkałych w Nysie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przygotowujemy niesamowicie szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem najwyższej jakości – i to niezależnie od krótkiego czasu realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w tworzeniu najrozmaitszego rodzaju tekstów. Dzięki temu, również tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez naszą kadrę są przekazywane klientom w ekspresowym tempie.

Kompetentni pracownicy to podstawa dobrze funkcjonującej firmy. Aby zapewnić naszym kontrahentom pomoc w zrealizowaniu praktycznie każdego tłumaczenia, oferujemy przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że przygotowywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem zadowalają zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Nysie!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to zupełnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, każdorazowo oferujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena przebiegała szybko i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać także uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas zrealizowane oraz jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego wykwalifikowanego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to dostarczenie ukończonego przekładu. U nas masz pewność, że oddamy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym klientom także pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst potrzebuje korekty, zaoferujemy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co trzeba zawrzeć w tekście, oraz odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, każdorazowo zostaje przydzielona osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą witryną, jak również ekspresowo przetłumaczą na wybrany język treść wszelkiego typu maili. Gotowe, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, dotrze w wybrane przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Z tego powodu pośród naszych usług widoczna jest również korekta wykonywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności opierają się tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na użycie naszych tłumaczeń. Wielu zostało z nami do dzisiaj, zlecając następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Za każdym razem wybierano nas za kompetencje, szybki kontakt i najwyższą jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom nieustannie realizujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail