Tłumaczenia
Nowy Tomyśl

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem najlepszej jakości translacji. Naszym klientom mieszkającym w Nowym Tomyślu dostarczamy także dokładne i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i terminowo.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Nowym Tomyślu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient wyszuka opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Przygotowujemy m.in. idealne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm, jest nie tylko niezwykle szybka finalizacja zleceń, ale również niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te potrzebujące specjalistycznych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę realizowania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest jedyne w swoim rodzaju, funkcjonuje w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń zawsze wybierane są osoby najlepiej znające się na konkretnych kwestiach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem oryginału. Domeną naszej firmy to przede wszystkim dokładne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Nowy Tomyśl to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start oferujemy nieodpłatną wycenę każdego zlecenia. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z wiadomością o kosztach oraz czasie wykonania tłumaczenia dostaniesz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej oszacować czas niezbędny do wykonania przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, a także załączyć kilka uwag w specjalnym miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj trzydzieści minut na informację o wycenie, a także o terminie, w jakim przekład zostanie zrealizowany. Jeżeli cena i czas będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy szybko wezmą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zlecenia wybierana jest osoba, posiadająca największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, jak również zamieścimy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zadania. Z uwagi na współpracę z doświadczonymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość translacji tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, mamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu dowolnej strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila dostaniesz już maksymalnie sześćdziesiąt minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybraną lokalizację, określ tematykę spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i prosta forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na prośbę klienta, aby później mógł on ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku mamy na myśli edycję tekstów pod kątem charakteru konkretnego kraju czy regionu. Wykonuje ją nasz doświadczony native speaker, który doskonale orientuje się w niuansach językowych danej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, wyspecjalizowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas przekładów. Ta liczba stale rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, lingwistyczne granice.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli dotychczas nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, doskonale przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail