Tłumaczenia
Nowy Targ

Najwyższa jakość i szybkość wykonania – to cechy, które wyróżniają nas na rynku firm translatorskich działających w Nowym Targu. Nasze tłumaczenia przysięgłe realizujemy nie tylko ekspresowo, ale także z całkowitym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym czasie, ale również na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Nowym Targu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz wszelkie przekłady pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i bardzo szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych atutów Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie wykonanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy tworzą ekspresowe tłumaczenia, które pomimo krótkiego czasu realizacji, zawsze wykonywane są z wyjątkową dbałością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, przez co przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też oddajemy gotowe zlecenia zawsze w terminie.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, dzięki czemu przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów wymagają najrozmaitszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów zawsze wybieramy tłumaczy o odpowiadających umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Nowy Targ jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą całościowe koszty usługi. Właśnie dlatego zapewniamy przyszłym klientom możliwość wyceny każdego tekstu – całkowicie bezpłatnie, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są przeważnie wyceniane pod względem liczby słów w danym tekście, co stanowi wyjątkowo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem uzyskania całościowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala przesłać pliki w rozmaitych formatach, a w przeznaczonym na to polu można zawrzeć dodatkowe informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, w jakim terminie możemy zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do tematyki zlecenia tłumacz natychmiast zabierze się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, każdy tekst można poprawić. Jeśli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie darmowo, gwarantując jednocześnie bardzo dobre warunki współpracy: konkurencyjne ceny, przekład niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz ekspresowe zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również fachowym tłumaczeniem trudniejszych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą także tłumaczenia stron internetowych różnego typu, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (wykonujemy je nie dłużej niż godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza znającego się na konkretnej dziedzinie, który dotrze w określone przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli konkretny przekład nie trafił w kontekst czy grono odbiorców do którego ma być przeznaczony, proponujemy także wprowadzenie korekt do stworzonego już tekstu. Edycji podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych profesjonalnych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy realizowany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail