Tłumaczenia
Nowy Sącz

Wszystkie przygotowane przez nas tłumaczenia to przekłady wysokiej jakości, świetnie wpisujące się w styl tak kluczowych dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym szybką realizację zamówień, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” przekłady realizowane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Nowym Sączu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Rozumiemy, jak znacząca jest realizacja zleceń na czas oraz korzystna cena. Dlatego przygotowana przez nas oferta adresowana do osób mieszkających w Nowym Sączu uwzględnia znaczny zakres usług. Zajmujemy się przekładami tekstów biznesowych, pisemnych, przysięgłych oraz wielu innych. Chcesz poznać więcej szczegółów, zobacz naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Solidna firma oferująca usługi translatorskie musi cechować się szerokimi możliwościami. Wiemy o tym, dlatego w naszych szeregach pracują tłumacze o dużych kwalifikacjach, posługujący się 50 językami. Nasza oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości z pewnością usatysfakcjonuje każdej osoby.

W wielu przypadkach znaczącą wagę odgrywa czas, dlatego oferowane przez nas tłumaczenia są wykonywane w błyskawicznym tempie. Jesteśmy sprawdzonym zespołem, który może podjąć się jakiegokolwiek zlecenia. Realizujemy nie tylko standardowe tłumaczenia pisemne, ale także tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe wymagające staranności i troski o każdy szczegół. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet wyjątkowo trudnego przekładu. Jeśli szukasz najlepszego biura tłumaczeń w Nowym Sączu – napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeżeli jest to tłumaczenie klasyczne, oferujemy wszystkim zainteresowanym podejście oparte na rozliczeniu na podstawie liczby słów w wysłanym do nas dokumencie. To bardzo skuteczna i wiarygodna dla obu stron alternatywa. Chcesz uzyskać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Skontaktuj się z nami poprzez formularz umieszczony na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W naszym formularzu jest dostępna opcja dołączenia plików (w każdym formacie). Przekaż nam plik z treścią i ewentualne wytyczne w polu umieszczonym w formularzu. W ten sposób sprawnie wycenimy Twoje zlecenie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejny krok należy do nas. Jak najszybciej wyślemy Ci maila, w którym poznasz czas potrzebny do przygotowania przekładu. Poinformujemy Cię również o cenie. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przejdziemy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie wybrany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zamówienie na czas. Zapewniamy doskonałą jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak istotny w komunikacji jest każdy szczegół językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony dokument otrzymasz na maila. Będzie on także dostępny w Twoim Panelu Klienta. Osoby, które zamawiają u nas tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również dokumenty za pomocą klasycznej poczty. Jeśli oczekujesz korekty tekstu, proponujemy pomoc naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument przetłumaczymy szybko, ale też z dużą precyzją. Oprócz tego gwarantujemy naszym klientom możliwość bezpłatnej wyceny zleceń, pierwszorzędną jakość przekładów oraz bardzo konkurencyjną stawkę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją przekładów o charakterze specjalistycznym, wymagających fachowej wiedzy i zdolności lingwistycznych, czyli świadectw, artykułów naukowych, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Podążamy z duchem czasu i doskonale zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia maili nie powinny czekać pół dnia. Dlatego przekład maili sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Ponadto, przetłumaczymy dowolną witrynę internetową, niezależnie od jej zawartości.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Dotrzemy w ustalone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni pracownicy mogą tłumaczyć zarówno symultanicznie, jak i konsekutywnie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy również korzystne cenowo i natychmiastowe w realizacji tłumaczenia połączeń telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który świetnie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe danego regionu, dlatego jak najlepiej odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi tłumacze i native speakerzy to osoby kompetentne i posiadająceponadprzeciętne umiejętności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy gwarantować jak najszerszy zakres usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszej pomocy. Klienci bardzo często entuzjastycznie podejmują ponowną współpracę z nami.

25 000

otrzymaliśmy już taką ilość zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta wielka liczba to suma wyrazów, które napisaliśmy dotychczas w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail