Tłumaczenia
Nowe Miasto Lubawskie

Nasze przedsiębiorstwo składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z treścią oryginału, wykonywane z określonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Nowym Mieście Lubawskim.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Nowym Mieście Lubawskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i bardzo szybko przygotowujemy każde tłumaczenie, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na przygotowywaniu najlepszych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym klientom oferujemy niezwykle krótkie terminy przygotowania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne tłumaczenia pisemne, zawsze realizujemy nasze zlecenia na czas, niezależnie od pory dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy termin realizacji przekładów tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się gotowego przekładu. Jeśli Nowe Miasto Lubawskie to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych tłumaczy jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak silnym podstawom, możemy podjąć się rozmaitego typu zleceń i każdorazowo oddajemy klientowi perfekcyjnie przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klienci proszą nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W przeciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku klasycznego tłumaczenia, zawsze oferujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, wymagający przekładu. Kiedy zobaczymy tekst, będziemy w stanie go dokładnie wycenić. Plik z treścią można przesyłać również za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o cenie tłumaczenia danego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli kontrahent zgodził się na warunki współpracy, specjalnie oddelegowany do tego zadania tłumacz, zaczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został ustalony jako termin dostarczenia zlecenia, wysyłamy klientowi wykonany przekład. Otrzymuje go każdorazowo zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeśli kontrahent chciałby dostosować tekst do określonej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wdrożyć konkretne modyfikacje w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane szybko i skrupulatnie, lecz także w odniesieniu do najrozmaitszych elementów lingwistycznych istniejących w konkretnej kulturze, jak również specyfiki i kontekstu konkretnej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy każdorazowo wiarygodne i profesjonalnie przygotowane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Doskonale przełożymy teksty witryn internetowych, jak również e-maile, których tłumaczenie przekazujemy naszym klientom w nie więcej niż 60 minut, aby zagwarantować im sposobność utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować również możliwość nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji klient mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice rozmaitych krajów, przez co doskonale sprawdzą różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Co więcej, każdy tekst możemy dopasować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i codziennie realizują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo tłumaczenia różnego typu treści, przez co nieustannie rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail