Tłumaczenia
Nowa Sól

Najwyższa jakość i szybkość wykonania – to cechy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku firm translatorskich działających w Nowej Soli. Nasze tłumaczenia przysięgłe przygotowujemy nie tylko szybko, ale także z pełnym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to fachowcy, którzy każde tłumaczenie oddadzą Państwu nie tylko w wymaganym czasie, ale również na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Nowej Soli - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz wszelkie tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i bardzo szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych cech Dogadamycie jest oferowanie szybko i fachowo wykonanych tłumaczeń, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy przygotowują ekspresowe tłumaczenia, które pomimo krótkiego czasu wykonania, każdorazowo wykonywane są z niesamowitą dbałością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, dlatego tworzymy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też oddajemy gotowe zlecenia zawsze na czas.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, dlatego przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów potrzebują najróżniejszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów za każdym razem typujemy osoby o odpowiadających kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Nowa Sól jest miastem, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, z pewnością chciałbyś wiedzieć, jakie będą dokładne koszty usługi. Właśnie z tego powodu zapewniamy przyszłym kontrahentom możliwość wyceny wszystkich tekstów – absolutnie bezpłatnie, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są przeważnie wyceniane pod względem liczby słów w konkretnym tekście, co stanowi bardzo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem uzyskania dokładnej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, w jakim czasie możemy zagwarantować Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do tematyki zlecenia tłumacz natychmiast zabierze się do pracy nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowy przekład wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, każdy tekst można skorygować. Jeśli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy każdorazowo absolutnie bezpłatnie, oferując jednocześnie wyjątkowo korzystne warunki współpracy: niskie ceny, przekład niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również fachowym tłumaczeniem więcej wymagających tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres naszych usług wchodzą również tłumaczenia stron internetowych różnego typu, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (realizujemy je nie dłużej niż 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza znającego się na danej branży, który dotrze w umówione przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa bardzo szybka i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli dany przekład nie trafił w kontekst czy grono odbiorców do którego ma być skierowany, proponujemy również wprowadzenie korekt do napisanego już tekstu. Edycji dokona nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych translatorów i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli ilość słów, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail