Tłumaczenia
Nisko

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem najlepszej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Nisku oferujemy także dokładne i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają wyjątkowo szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Nisku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient znajdzie opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Przygotowujemy m.in. perfekcyjne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw, jest nie tylko niezwykle szybka realizacja zleceń, ale także atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te wymagające specjalistycznych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje również niezwykle szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez doświadczonych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest jedyne w swoim rodzaju, mieści się w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najlepiej znające się na konkretnych kwestiach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie tożsama z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to przede wszystkim precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Nisko to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować nieodpłatną wycenę wszystkich zleceń. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z wiadomością o cenie oraz terminie zrealizowania tłumaczenia dostaniesz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeśli wolisz porozmawiać, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej ocenić czas potrzebny na zrealizowanie przekładu oraz wycenić pracę, potrzebny jest nam tekst, który jest tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz dostarczyć nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj pół godziny na informację o wycenie, jak również o czasie, w jakim przekład zostanie wykonany. Jeśli cena i czas będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy szybko zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zlecenia delegowana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, a także zamieścimy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zleceń. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość translacji tekstów w aż 50 rozmaitych językach, posiadamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia treści dowolnej strony internetowej? A może chcesz bezzwłocznie przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie sześćdziesiąt minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i czasie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, określ tematykę spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza znającego się na danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i łatwa forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą konwersację można także nagrać na prośbę klienta, aby potem był w stanie ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku mamy na myśli korektę tłumaczeń pod kątem charakteru danego kraju czy regionu. Wykonuje ją nasz profesjonalny native speaker, który doskonale orientuje się w aspektach lingwistycznych konkretnej kultury. Jeżeli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – także możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu profesjonalnych, wyspecjalizowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas translacji. Ta liczba nieustannie wzrasta!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, lingwistyczne granice.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail