Tłumaczenia
Niepołomice

Nasza firma składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z określonym wcześniej terminem, a także w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Niepołomicach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Niepołomicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i sprawnie tworzymy każdy przekład, dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na przygotowywaniu idealnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym klientom proponujemy wyjątkowo krótkie terminy przygotowania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne tłumaczenia pisemne, zawsze wykonujemy nasze zlecenia na czas, niezależnie od pory dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy czas wykonania tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego tłumaczenia. Jeśli Niepołomice to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych translatorów jest wiele osób posiadających ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak mocnym podstawom, podejmujemy się różnego typu zleceń i zawsze dostarczamy klientowi dobrze wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W przeciągu 15 minut otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku zwyczajnego przekładu, za każdym razem proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, który wymaga przetłumaczenia. Kiedy zobaczymy tekst, będziemy mogli go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można przesyłać także za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o kosztach przekładu danego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli klient zaakceptował te warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zadania tłumacz, zaczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako data dostarczenia zamówienia, wysyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeżeli klient chciałby dostosować tekst do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. albo wprowadzić konkretne modyfikacje w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Możemy zaoferować konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko przygotowywane szybko i dokładnie, ale także w odniesieniu do różnych części językowych obecnych w danej kulturze, jak również specyfiki i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i fachowo przygotowane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wiernie przełożymy teksty witryn internetowych, a także e-maile, których tłumaczenie dostarczamy naszym klientom w nie więcej niż 60 minut, aby zagwarantować im sposobność utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować również szansę nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy kontrahent mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice różnych krajów, przez co doskonale skorygują różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Ponadto, każdy tekst możemy dopasować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i każdego dnia wykonują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo przekłady rozmaitego typu treści, przez co nieustannie rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach wykonanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail