Tłumaczenia
Nidzica

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem najlepszej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Nidzicy oferujemy także drobiazgowe i precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Nidzicy - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient znajdzie opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Wykonujemy m.in. doskonałe jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji, jest nie tylko bardzo szybka realizacja zleceń, ale także atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te potrzebujące specjalistycznych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę wykonywania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez wspaniałych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i dziedzinie, przez co do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej znające się na wybranych tematach. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem oryginału. Domeną naszej firmy to przede wszystkim dokładne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Nidzica to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start możemy zaoferować darmową wycenę każdego zlecenia. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z informacją o kosztach oraz terminie zrealizowania zlecenia otrzymasz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeśli wolisz porozmawiać, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej oszacować czas niezbędny do wykonania przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, jak również załączyć kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj pół godziny na informację o wycenie, a także o czasie, w którym przekład zostanie wykonany. Jeśli kwota i czas będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy szybko zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zadania delegowana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, jak również opublikujemy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zadania. Dzięki współpracy z profesjonalnymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość translacji tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, posiadamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia treści dowolnej strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi tłumacze poradzą sobie ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila dostaniesz już maksymalnie godzinę po przesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, opisz temat spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza znającego się na danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i prosta forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie bezbłędnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na prośbę klienta, aby później mógł on ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku chodzi korektę tłumaczeń pod kątem charakteru danego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz profesjonalny native speaker, który doskonale orientuje się w niuansach językowych danej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu profesjonalnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba stale rośnie!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, językowe bariery.

70 000 000

tyle słów przełożyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail