Tłumaczenia
Myszków

Najwyższa jakość i szybkość realizacji – to elementy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku przedsiębiorstw translatorskich działających w Myszkowie. Nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko szybko, ale również z pełnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to fachowcy, którzy każde tłumaczenie oddadzą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym terminie, ale również na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Myszkowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to między innymi wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to opłacalne warunki współpracy i niezwykle szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i fachowo wykonanych przekładów, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy przygotowują ekspresowe tłumaczenia, które pomimo niedługiego czasu realizacji, każdorazowo wykonywane są z wyjątkową pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia zawsze na czas.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, przez co przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów wymagają najróżniejszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń za każdym razem dobieramy osoby o najlepszych kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Myszków jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu zapewniamy przyszłym klientom możliwość wyceny każdego tekstu – zupełnie darmowo, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są przeważnie wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co stanowi bardzo korzystne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem otrzymania całościowej wyceny, klient powinien przesłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i szacujemy, jak szybko będziemy w stanie zagwarantować Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz niezwłocznie zabierze się do pracy nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowe tłumaczenie wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, każdy tekst można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie bezpłatnie, zapewniając jednocześnie bardzo korzystne warunki współpracy: niskie ceny, przekład bardzo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się również profesjonalnym przekładem trudniejszych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia witryn internetowych dowolnego rodzaju, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (wykonujemy je nie dłużej niż 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli szukasz tłumacza znającego się na konkretnej branży, który przyjedzie w określone przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli dany przekład nie trafił w kontekst lub grono odbiorców do którego ma być przeznaczony, proponujemy także wprowadzenie korekt do napisanego już tekstu. Korekty dokona nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy realizowany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli liczba słów, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich przygotowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail