Tłumaczenia
Mysłowice

Idealne tłumaczenie wymaga postawienia na tłumacza mającego pojęcie o swojej profesji. Dlatego nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe tworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby wychodzące od nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Tworzymy tłumaczenia w 50 językach, zapewniamy bezzwłoczną realizację i bezpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Mysłowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Przygotowujemy mnóstwo zróżnicowanych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i profesjonalizmu), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, masz pewność, że będzie idealnie przygotowane i dostarczone w umówionym terminie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Mysłowicach.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty wykonujemy bardzo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są zawsze wysokiej jakości – i to bez względu na szybki termin realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w wykonywaniu najrozmaitszego rodzaju tekstów. Dzięki temu, także tłumaczenia przysięgłe przygotowywane przez naszą kadrę są przekazywane klientom w ekspresowym tempie.

Kompetentni pracownicy to podstawa sprawnie funkcjonującej firmy. Aby zagwarantować naszym kontrahentom pomoc w zrealizowaniu niemal każdego tłumaczenia, możemy zaoferować przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dzięki czemu wykonywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem trafiają w gusta zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Mysłowicach!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to całkowicie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, każdorazowo proponujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena przebiegała szybko i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Podobnie jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać też uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas zrealizowane oraz jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do każdego zlecenia przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Końcowy etap to dostarczenie ukończonego przekładu. W naszej firmie masz pewność, że dostarczymy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst wymaga korekty, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych kompetentnych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zamieścić w tekście, oraz odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w korzystnej cenie i zawsze w zgodzie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, zawsze zostaje dobrana osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą witryną, a także ekspresowo przetłumaczą na wybrany język treść najróżniejszego rodzaju maili. Gotowe, przełożone maile dostarczamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, dotrze w wybrane przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Z tego powodu wśród naszych usług widoczna jest także korekta wykonywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności znajdują swe korzenie zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Zawsze wybierano nas za kompetencje, sprawny kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie kontaktowanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail