Tłumaczenia
Myślenice

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Właśnie dlatego angażujemy do pracy wyłącznie profesjonalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji ze zrealizowanego zlecenia i szybkie dostarczenie gotowych tekstów. Dlatego w Myślenicach jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Myślenicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są szybki czas wykonania przekładu, najwyższe umiejętności tłumaczy, jak i atrakcyjne warunki cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam translacje są wykonywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co zapewniamy swoim kontrahentom szybkie dostarczenie tekstów – każdorazowo w umówionym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Aktualnie nasze biuro realizuje translacje najróżniejszych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Z tego powodu mamy całkowitą pewność, że przygotowane przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Myślenice to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu innych biur u nas jest ona całkowicie darmowa. Kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod widoczny numer telefonu, szybko otrzymasz wszystkie niezbędne informacje. Klasyczne tłumaczenia rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w danym tekście i to rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo korzystna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dobrze nakreślić Ci cały przebieg pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym biurem, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy termin, w którym jesteśmy w stanie dostarczyć wykonany przekład. Kiedy potwierdzisz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najdokładniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej terminie translacja pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są oddawane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej odzwierciedlała cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro translatorskie to takie, które potrafi przygotowywać przekłady w 100% trafiające w potrzeby klienta. Musi wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów, a także mieć na uwadze cechy charakterystyczne dla danego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i zapewniającym ekspresową realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą pieczołowitością i koncentracją na konkretnym zleceniu. Z tego powodu bez problemu i w ekspresowym tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili realizujemy w zasadzie “od ręki”. Robimy to maksymalnie sześćdziesiąt minut, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, oddelegujemy osobę mającą pojęcie o danej dziedzinie, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy także w pełni płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją rozmowy, możemy także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego biura to osoby nie tylko o najwyższym stopniu zdolności językowych, ale także mające pojęcie o specyfice konkretnego języka. Dlatego gwarantujemy również możliwość dokonania przez nich edycji już przetłumaczonych tekstów tak, aby dostosować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na otrzymywanie zleceń z wielu branż i tworzenie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących najwyższej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tyle wyrazów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach tworzenia tłumaczeń pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail