Tłumaczenia
Mogilno

Nasze przedsiębiorstwo składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Tworzone przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Mogilnie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Mogilnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i wyjątkowo szybko przygotowujemy każdy przekład, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na przygotowywaniu idealnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, zatem naszym klientom proponujemy wyjątkowo krótkie terminy zrealizowania zleceń. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne tłumaczenia pisemne, zawsze wykonujemy nasze zlecenia terminowo, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy termin realizacji tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się wykonanego tłumaczenia. Jeżeli Mogilno to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych translatorów jest mnóstwo osób posiadających ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że przygotowujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak silnym podstawom, możemy podjąć się rozmaitego rodzaju zleceń i zawsze dostarczamy klientowi dobrze wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę przekładu danej treści za pośrednictwem formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu 15 minut otrzymujecie od nas Państwo informację zwrotną. W przypadku zwyczajnego tłumaczenia, każdorazowo proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, wymagający przekładu. Kiedy otrzymamy tekst, będziemy w stanie go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można przesyłać także za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o cenie przekładu konkretnego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz może dostarczyć wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli kontrahent zaakceptował te warunki współpracy, specjalnie oddelegowany do tego zlecenia tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako termin dostarczenia zamówienia, wysyłamy klientowi gotowy przekład. Dostaje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeśli klient chce dopasować treść do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wprowadzić konkretne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze tłumaczenia są nie tylko przygotowywane ekspresowo i skrupulatnie, lecz również w odniesieniu do różnych części lingwistycznych istniejących w danej kulturze, a także specyfiki i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i profesjonalnie wykonane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Doskonale przełożymy teksty witryn internetowych, a także e-maile, których przekład dostarczamy naszym klientom w nie więcej niż 60 minut, aby zapewnić im sposobność utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, oferujemy również możliwość nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji klient mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice różnych państw, przez co idealnie skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Co więcej, każdy tekst możemy dopasować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i każdego dnia wykonują najlepsze jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo przekłady rozmaitego rodzaju treści, przez co nieustannie rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail