Tłumaczenia
Mińsk Mazowiecki

Dobra jakość i szybkość wykonania – to elementy, które wyróżniają nas na rynku firm translatorskich działających w Mińsku Mazowieckim. Nasze tłumaczenia przysięgłe realizujemy nie tylko ekspresowo, ale również z całkowitym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym czasie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Mińsku Mazowieckim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze przekłady pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i bardzo szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych cech Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie wykonanych tłumaczeń, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy tworzą ekspresowe tłumaczenia, które bez względu na krótki czas realizacji, za każdym razem wykonywane są z wyjątkową dbałością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też oddajemy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, przez co przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów potrzebują najrozmaitszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń za każdym razem wybieramy tłumaczy o odpowiadających umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Mińsk Mazowiecki jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, na pewno będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie dlatego zapewniamy przyszłym klientom możliwość wyceny każdego tekstu – absolutnie darmowo, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez żadnych zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zwykle wyceniane pod względem liczby słów w konkretnym tekście, co uchodzi za bardzo intratne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania pełnej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to zrobić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala na przesłanie plików w różnych formatach, a w przeznaczonym na to polu można załączyć dodatkowe informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, jak szybko będziemy w stanie zagwarantować Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do tematyki zlecenia tłumacz natychmiast zacznie pracować nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy zawsze zupełnie darmowo, oferując jednocześnie wyjątkowo korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, przekład niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i szczególnie szybkie zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się także profesjonalnym przekładem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia witryn internetowych różnego rodzaju, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (wykonujemy je nie dłużej niż godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza znającego się na danej dziedzinie, który dotrze w określone przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli dany przekład nie trafił w kontekst czy grono odbiorców dla którego ma być przeznaczony, oferujemy także wprowadzenie poprawek do napisanego już tekstu. Korekty dokona nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych translatorów i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli liczba słów, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail