Tłumaczenia
Milicz

Nasza firma składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Tworzone przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z treścią oryginału, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Miliczu.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Miliczu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i niezwykle szybko tworzymy każdy przekład, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na tworzeniu najlepszych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym kontrahentom oferujemy niezwykle krótkie terminy zrealizowania zleceń. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne tłumaczenia pisemne, zawsze realizujemy nasze zlecenia na czas, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy czas wykonania tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się wykonanego tłumaczenia. Jeżeli Milicz to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych translatorów jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że realizujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak silnym fundamentom, podejmujemy się rozmaitego typu zleceń i każdorazowo oddajemy klientowi perfekcyjnie przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klienci zwracają się do nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pomocą formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W przeciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo informację zwrotną. W przypadku klasycznego przekładu, każdorazowo oferujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, wymagający przetłumaczenia. Gdy zobaczymy tekst, będziemy w stanie go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o kosztach przekładu konkretnego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli kontrahent zgodził się na warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zlecenia tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako termin dostarczenia zlecenia, przesyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeżeli kontrahent chce dopasować treść do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wprowadzić pewne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane szybko i skrupulatnie, lecz również w odniesieniu do najrozmaitszych części lingwistycznych istniejących w konkretnej kulturze, jak również charakteru i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy każdorazowo wiarygodne i profesjonalnie wykonane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Doskonale przetłumaczymy treści witryn internetowych, jak również e-maile, których tłumaczenie dostarczamy naszym kontrahentom w nie więcej niż godzinę, aby zagwarantować im sposobność utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, oferujemy także szansę nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji kontrahent miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice różnych państw, dlatego doskonale skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Ponadto, każdy tekst możemy dostosować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i codziennie realizują świetne jakościowo przekłady tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo tłumaczenia różnego rodzaju treści, dlatego nieustannie rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail