Tłumaczenia
Milanówek

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga solidnego wykonania. Jeśli nie chcesz wahać się co do jakości tłumaczenia, zapraszamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, wyjątkowo szybkich i każdorazowo najwyższych jakościowo usług. Tłumaczenia zrealizowane przez Dogadamycie to pewność najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Milanówku.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Milanówku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, wykonujemy na sto procent. Z tego powodu tłumaczenia przysięgłe i biznesowe są jedną z naszych głównych atrybutów. Wszystko to na korzystnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie współpracujących z nami osób, oferujemy realizację przekładów w ponad 50 językach. Nasi translatorzy to osoby mające konkretną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, często także w kontekście kultury i charakteru państwa, którego językiem się posługują. Wysokie umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się także na szybkość realizowania zleceń. Wiele z nich jest przygotowywanych w tempie błyskawicznym, gdyż mamy świadomość tego, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, z tego powodu w przypadku wszystkich zleceń określamy ilość czasu potrzebnego na jego realizację. Milanówek to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początku musimy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeśli jest to tzw. przekład klasyczny, zaoferujemy Ci możliwość rozliczenia się za liczbę słów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest bardzo korzystna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która ma na uwadze charakter całego zlecenia. Z tego powodu musisz przesłać nam każdy tekst, który wymaga przekładu za pośrednictwem przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy jak najdokładniej określili koszt usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wówczas, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę cenę oraz czas, który będzie potrzebny na zrealizowanie tłumaczenia. Kiedy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najszybciej rozpocznie realizację tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje szczególne specjalizacje, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną zakończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci wykonane tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zamówione teksty może poprawić nasz native speaker, który weźmie pod uwagę detale danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – w zależności od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy tłumaczenia różnego rodzaju tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze przekłady są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także przełożenia stron internetowych o każdej treści. Poza tym, ekspresowo oddajemy tłumaczenia maili (w nie więcej niż 60 minut), przez co klient ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przekładów ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz tłumacz dotrze w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić także obecność osoby, mającej pojęcie o danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w konkurencyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, oferujemy także możliwość edycji stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy doskonale orientują się w rozmaitego typu lingwistycznych kwestiach i posiadają obfite doświadczenie w posługiwaniu się danym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie nasze przedsiębiorstwo. Wiele z nich zostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – nieustannie podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego każde następne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

wyrazy, które na ten moment przełożyli nasi tłumacze. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie zdobywa zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail