Tłumaczenia
Mielec

Dobre tłumaczenie zależy od wyboru tłumacza znającego się na swojej pracy. Z tego powodu nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe tworzone w oparciu o bogate doświadczenie naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy najszybszą realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Mielcu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy wiele zróżnicowanych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i profesjonalizmu), jak i rozmaitego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, gwarantujesz sobie pewność, że będzie perfekcyjnie przygotowane i oddane we wcześniej ustalonym czasie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Mielcu.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przygotowujemy niesamowicie szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są zawsze wysokiej jakości – i to bez względu na szybki termin realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w przygotowywaniu różnego rodzaju tekstów. Dzięki temu, także tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez nasz zespół są dostarczane do klientów ekspresowo.

Doświadczeni pracownicy to podstawa dobrze działającego przedsiębiorstwa. Aby zagwarantować naszym kontrahentom pomoc w opracowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, oferujemy tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem spełniają oczekiwania i wymagania zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Mielcu!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi kontrahentami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co stanowi dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena została wykonana szybko i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać także dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas ukończone oraz jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do każdego zlecenia przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to dostarczenie gotowego przekładu. W naszym przedsiębiorstwie masz pewność, że dostarczymy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst potrzebuje poprawy, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co trzeba zawrzeć w tekście, a także odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w korzystnej cenie i zawsze zgodnie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej niż tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje przydzielona osoba, która przetłumaczy tekst tak bezbłędnie i fachowo, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą stroną internetową, jak również bardzo szybko przełożą na wybrany język treść wszelkiego rodzaju maili. Wykonane, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest bardzo szybkie i zawsze niezawodne. W razie konieczności, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Z tego powodu wśród naszych usług widoczna jest również korekta wykonywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje opierają się tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Zawsze wybierano nas za kwalifikacje, szybki kontakt i wysoką jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom nieustannie realizujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail