Tłumaczenia
Międzyrzecz

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Właśnie dlatego zatrudniamy jedynie fachowców z doświadczeniem i niezwykle dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia ze zrealizowanego zlecenia i ekspresowe oddanie gotowych tekstów. Dlatego w Międzyrzecu jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Międzyrzecu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas realizacji przekładu, najwyższe umiejętności tłumaczy, jak i bardzo dobre warunki cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam tłumaczenia są realizowane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu zapewniamy swoim kontrahentom ekspresowe dostarczenie tekstów – zawsze w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno zwyczajne tłumaczenia, a także wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich lingwistycznych wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad 50 językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że stworzone przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Międzyrzecz jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych przedsiębiorstw u nas jest ona zupełnie bezpłatna. Kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod podany numer telefonu, szybko otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Zwykłe tłumaczenia rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w danym tekście i to rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo korzystna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie opisać Ci cały tryb pracy naszego translatora i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym przedsiębiorstwem, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy czas, w którym możemy dostarczyć wykonane tłumaczenie. Gdy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najdokładniej odda sens i istotę Twojego tekstu) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są oddawane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do wszystkich translacji można ponadto zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść lepiej odzwierciedlała cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro tłumaczeń to takie, które potrafi przygotowywać tłumaczenia w stu procentach spełniające potrzeby klienta. Powinno wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów, a także brać pod uwagę elementy charakterystyczne dla danego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i zapewniającym ekspresową realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą precyzją i skupieniem na danym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w szybkim tempie przygotujemy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, przekładając ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy w zasadzie “od ręki”. Zajmuje nam to maksymalnie godzinę, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i terminie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, dobierzemy osobę znającą się na danej dziedzinie, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również w pełni płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją rozmowy, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o wysokim stopniu umiejętności językowych, ale również znające specyfikę konkretnego języka. Dlatego gwarantujemy również możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono umożliwia podejmowanie zleceń z różnych branż i tworzenie treści najlepszej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że teraz jesteśmy jednym wiodących biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tyle wyrazów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach tworzenia translacji pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail