Tłumaczenia
Międzyrzec Podlaski

Mamy świadomość tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Dlatego też zatrudniamy jedynie profesjonalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji z wykonanego zlecenia i szybkie oddanie gotowych tekstów. Dlatego w Międzyrzecu Podlaskim jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Międzyrzecu Podlaskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są szybki czas wykonania tłumaczenia, wysokie umiejętności tłumaczy, jak i bardzo dobre oferty cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam translacje są przygotowywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co gwarantujemy swoim klientom szybkie dostarczenie tekstów – każdorazowo w ustalonym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich lingwistycznych wyzwań. Aktualnie nasze biuro wykonuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Z tego powodu mamy absolutną pewność, że przygotowane przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Międzyrzec Podlaski to miasto, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych przedsiębiorstw u nas jest ona absolutnie darmowa. Kontaktując się z naszą firmą za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod podany numer telefonu, szybko otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy na zasadzie ilości słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w maksymalnie pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki formularzowi na stronie możesz przesłać nam tekst, który ma być przedmiotem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie opisać Ci cały tryb pracy naszego tłumacza i ułatwić podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy czas, w jakim możemy oddać wykonane tłumaczenie. Gdy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) wykona tłumaczenie w czasie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie translacja pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – poza wersją elektroniczną – są oddawane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdej translacji można ponadto zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej odzwierciedlała cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro tłumaczeń to takie, które potrafi tworzyć tłumaczenia w stu procentach spełniające potrzeby klienta. Powinno wzbudzać zaufanie dobrą jakością tekstów oraz brać pod uwagę cechy charakterystyczne dla danego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i gwarantującym ekspresową realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z dużą precyzją i skupieniem na konkretnym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w ekspresowym tempie wykonamy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż 60 minut, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, oddelegujemy osobę znającą się na określonej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy również całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia rozmowy, jesteśmy w stanie także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego przedsiębiorstwa to osoby nie tylko o zaawansowanym poziomie umiejętności lingwistycznych, ale także mające pojęcie o specyfice danego języka. Dlatego oferujemy również możliwość dokonania przez nich korekty już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na otrzymywanie zleceń z różnych branż i przygotowywanie treści najwyższej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z usług naszego biura od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że teraz jesteśmy jednym wiodących biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tak wiele wyrazów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach tworzenia tłumaczeń pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail