Tłumaczenia
Łuków

Najwyższa jakość i szybkość wykonania – to elementy, które wyróżniają nas na rynku przedsiębiorstw translatorskich funkcjonujących w Łukowie. Nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko szybko, ale również z absolutnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym terminie, ale także na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łukowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz wszelkie przekłady pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i niezwykle szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie szybko i profesjonalnie przygotowanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze przygotowują bardzo szybkie tłumaczenia, które pomimo niedługiego czasu wykonania, zawsze wykonywane są z niezwykłą dbałością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też oddajemy gotowe zlecenia każdorazowo na czas.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, dzięki czemu przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów wymagają najróżniejszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów każdorazowo dobieramy osoby o odpowiednich kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Łuków to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, na pewno chciałbyś wiedzieć, jakie będą całościowe koszty usługi. Właśnie z tego powodu zapewniamy potencjalnym klientom możliwość wyceny wszystkich tekstów – zupełnie bezpłatnie, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez żadnych zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są zwykle wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co uchodzi za bardzo intratne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem uzyskania pełnej wyceny, klient powinien przesłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to zrobić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala przesłać pliki w różnych formatach, a w specjalnym polu można zawrzeć dodatkowe informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, w jakim terminie możemy zagwarantować Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do tematyki zlecenia tłumacz natychmiast zabierze się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy zawsze absolutnie nieodpłatnie, gwarantując jednocześnie niezwykle dobre warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie wyjątkowo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również fachowym tłumaczeniem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia witryn internetowych różnego typu, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (realizujemy je nie dłużej niż 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli szukasz tłumacza mającego pojęcie o konkretnej dziedzinie, który przyjedzie w określone przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne i symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli dany przekład nie trafił w kontekst lub grono odbiorców do którego ma być skierowany, oferujemy również wprowadzenie korekt do istniejącego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych translatorów i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do realizowanych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich przygotowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail