Tłumaczenia
Luboń

Najwyższa jakość i szybkość wykonania – to elementy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku przedsiębiorstw translatorskich działających w Luboniu. Nasze tłumaczenia przysięgłe realizujemy nie tylko szybko, ale również z absolutnym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym terminie, ale również na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Luboniu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to między innymi wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite przekłady pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i bardzo szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych atutów Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i fachowo wykonanych tłumaczeń, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze tworzą niezwykle szybkie tłumaczenia, które pomimo krótkiego czasu realizacji, zawsze wykonywane są z niezwykłą pieczołowitością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, przez co tworzymy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia każdorazowo na czas.

W naszej ofercie znajdziesz przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych profesjonalistów, dzięki czemu przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów potrzebują najróżniejszych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów za każdym razem wybieramy tłumaczy o odpowiednich umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Luboń to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, z pewnością chciałbyś wiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu zapewniamy potencjalnym klientom możliwość wyceny każdego tekstu – całkowicie darmowo, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są zazwyczaj wyceniane pod względem liczby słów w danym tekście, co uchodzi za wyjątkowo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem uzyskania szczegółowej wyceny, klient powinien przesłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala przesłać pliki w różnych formatach, a w przeznaczonym na to polu można załączyć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i określamy, w jakim terminie będziemy w stanie zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz natychmiast zacznie pracować nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. Jeśli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie nieodpłatnie, zapewniając jednocześnie niezwykle korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz niesamowicie szybkie wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również fachowym przekładem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres naszych usług wchodzą również tłumaczenia witryn internetowych różnego rodzaju, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (realizujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza znającego się na konkretnej dziedzinie, który dotrze w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli konkretny przekład nie wpisał się w kontekst czy grono odbiorców do którego ma być przeznaczony, oferujemy także wprowadzenie poprawek do stworzonego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych profesjonalnych translatorów i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do realizowanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail