Tłumaczenia
Lublin

Biuro tłumaczeń Dogadamycie oferuje Państwu najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe. Korzystne warunki współpracy, konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji sprawiają, że wielu klientów korzysta z naszych usług wielokrotnie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Lublinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Oferujemy kompleksowe usługi translatorskie. Wśród nich znajdują się między innymi tłumaczenia pisemne, biznesowe, tłumaczenia przysięgłe oraz wiele innych. Nasi doświadczeni, wykwalifikowani tłumacze realizują zlecenia zawsze w terminie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze i native speakerzy władają ponad 50 językami. Tłumaczenia realizują w trybie ekspresowym – pracują niezależnie od dnia i godziny, aby zapewnić Państwu najkrótsze terminy wykonania przekładu. Każdy ze współpracujących z nami tłumaczy posiada wieloletnie doświadczenie, cechuje się dokładnością, skrupulatnością i doskonałym wyczuciem języka. Ofertę kierujemy do klientów z Lublina – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Dogadamycie realizuje każde zlecenie – pracuje dla nas 700 tłumaczy specjalizujących się w różnego rodzaju tekstach i posiadających szeroką wiedzę we wszystkich branżach. Każdy z nich posiada doświadczenie niezbędne do tego, by tłumaczyć przesłane Państwa teksty z uwzględnieniem ich specyfiki i kontekstu – nie umkną im nawet najdrobniejsze niuanse językowe. Zapewniamy doskonałą jakość przekładów.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Dla naszych klientów wykonujemy bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. W przypadku typowych tłumaczeń możemy zaoferować wariant rozliczenia oparty na ilości słów w konkretnym tekście. Aby uzyskać więcej informacji o sposobie wyceny prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zlecenia wyceniamy w jedyne 15 minut od przesłania przez Państwa tekstów do przetłumaczenia.

Przesyłasz pliki do wyceny

Pliki z tekstami do tłumaczenia należy przesłać za pośrednictwem dostępnego formularza, przy czym format pliku jest dowolny. Znajduje się w nim również miejsce na Państwa uwagi do zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po dokonaniu wyceny przesyłamy do Państwa e-mail z informacją o proponowanej cenie i terminie realizacji tłumaczenia. Wystarczy je zaakceptować, aby nasi tłumacze przystąpili do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Przekładu dokonuje wyznaczony tłumacz specjalizujący się w danym typie dokumentów, a także posiadający niezbędną wiedzę w danej dziedzinie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Po wykonaniu przekładu pliki z tekstami przesyłamy Państwu e-mailem, a tłumaczenia przysięgłe również pocztą – mogą się Państwo ich spodziewać najdalej po paru dniach od wyznaczonego terminu realizacji zlecenia. Pliki z tłumaczeniami dostępne są także w Panelu Klienta. Oferujemy Państwu również usługę dodatkową – korektę zrealizowanego tłumaczenia wykonywaną przez native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

uwzględniamy ich specyfikę, kontekst, grono odbiorców, niuanse językowe. Nasze ceny są atrakcyjne, a terminy realizacji bezkonkurencyjne. Na szczególną uwagę zasługuje darmowa wycena naszych usług.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczymy umowy, świadectwa, dokumentację sądową, artykuły naukowe. Nasze przekładu są w pełni wiarygodne – wśród 700 współpracujących z nami tłumaczy znajdują się specjaliści z każdej branży.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

wprowadzenie tych usług podyktowane zostało współczesnymi potrzebami klientów. Translacja e-maili to tylko 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasi doświadczeni w konkretnej branży tłumacze dojeżdżają pod wskazany przez Państwa adres.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

szybko i w najatrakcyjniejszej cenie. Dodatkowo rozmowa może zostać nagrana i udostępniona w Panelu Klienta, aby w każdej chwili mogli Państwo do niej wrócić.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Korekta tekstów przez doświadczonego tłumacza, dla którego język przekładu jest językiem ojczystym. Dzięki temu mają Państwo pewność, że tłumaczenie jest nie tylko w stu procentach wierne, ale i zostało sporządzone z dogłębną znajomością kultury i zwyczajów konkretnego kraju czy regionu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

profesjonalnych, doświadczonych, specjalizujących się w różnych typach tekstów tłumaczy i native speakerów współpracuje z nami każdego dnia, aby zapewnić Państwu zadowolenie z naszych usług.

300

osób zdecydowało się zaufać naszym tłumaczeniom. Wielu z nich wraca, co świadczy o tym, że zaufanie się opłaciło.

25 000

zleceń zrealizowaliśmy dotychczas dla naszych klientów.

70 000 000

przemyślanych słów zawarliśmy w zrealizowanych przez nas zleceniach. Ułatwiamy komunikację w ponad 50 językach, ponieważ wierzymy, że granice istnieją jedynie w wyobraźni – my je znosimy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail