Tłumaczenia
Lubin

Wszystkie wykonywane przez nas tłumaczenia to przekłady wysokiej jakości, perfekcyjnie wpisujące się w styl tak kluczowych dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym ekspresową realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” teksty wykonywane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Lubinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy świadomi, jak znacząca jest realizacja zleceń na czas i satysfakcjonująca cena. W związku z tym nasza oferta adresowana do osób mieszkających w Lubinie obejmuje szeroki zakres usług. Jesteśmy biurem, które może zaproponować nie tylko standardowe tłumaczenia pisemne, ale również tłumaczenia biznesowe i przysięgłe. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą szczegółową ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Solidne biuro tłumaczeń oferujące usługi translatorskie musi charakteryzować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszych szeregach znajdują się tłumacze o dużych kompetencjach, posługujący się 50 językami. Dzięki tak pełnemu zakresowi możliwości, każdy klient znajdzie u nas niezbędną pomoc.

W wielu zleceniach znaczącą rolę odgrywa czas, dlatego świadczone przez nas tłumaczenia są wykonywane w błyskawicznym tempie. Jesteśmy pewnym zespołem, który może podjąć się każdego zlecenia. Wykonujemy nie tylko klasyczne tłumaczenia pisemne, ale także tłumaczenia biznesowe czy przysięgłe wymagające precyzji i dbałości o każdy szczegół. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet niezwykle trudnego przekładu. Jeżeli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń w Lubinie – napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeśli jest to tłumaczenie pisemne, proponujemy wszystkim zainteresowanym podejście oparte na rozliczeniu na podstawie liczby słów w wysłanym do nas dokumencie. To bardzo skuteczna i uczciwa dla obydwu stron opcja. Chcesz uzyskać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W naszym formularzu jest również możliwość dodawania plików (we wszystkich formatach). Przekaż nam dokument oraz ewentualnie dodaj adnotacje w specjalnym miejscu znajdującym się na formularzu. W ten sposób ekspresowo wycenimy Twoje zlecenie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następny krok należy do nas. Natychmiast wyślemy do Ciebie maila, w którym poznasz czas niezbędny do sporządzenia przekładu. Poznasz również ostateczną cenę. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przystąpimy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie dobrany do tego zadania tłumacz wykona Twoje zamówienie na czas. Zapewniamy wysoką jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak znaczący w komunikacji jest każdy szczegół językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony tekst otrzymasz na maila. Znajdziesz go także w Twoim Panelu Klienta. Klienci, którzy zamawiają u nas tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również dokumenty za pomocą tradycyjnej poczty. Jeżeli zechcesz korekty tekstu, proponujemy pomoc naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument przetłumaczymy w ekspresowym tempie, ale też z ogromną dokładnością. Poza tym zapewniamy wszystkim klientom możliwość darmowej wyceny zleceń, wysoką jakość przekładów oraz bardzo konkurencyjną stawkę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również realizacją przekładów o profilu specjalistycznym, wymagających zaawansowanej wiedzy i umiejętności lingwistycznych, czyli świadectw, artykułów naukowych, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idziemy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie powinny czekać pół dnia. Dlatego przekład maili sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy dowolną stronę internetową, niezależnie od jej tematyki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Dotrzemy w ustalone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni pracownicy potrafią tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także atrakcyjne cenowo i natychmiastowe w realizacji tłumaczenia rozmów telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który doskonale zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe danego kraju, dlatego jak najlepiej odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby doświadczone i posiadająceponadprzeciętne zdolności językowe. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać jak najszerszy zakres usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszych usług. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z nami.

25 000

uzyskaliśmy już tak dużo zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta imponująca liczba to suma słów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail