Tłumaczenia
Lubawa

Nasza firma składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Przygotowywane przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z określonym wcześniej terminem, a także w konkurencyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Lubawie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Lubawie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i wyjątkowo szybko tworzymy każde tłumaczenie, dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na tworzeniu idealnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, zatem naszym klientom oferujemy wyjątkowo krótkie terminy przygotowania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne tłumaczenia pisemne, zawsze przygotowujemy nasze zlecenia terminowo, niezależnie od pory dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry ustalamy termin wykonania tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się gotowego tłumaczenia. Jeżeli Lubawa to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych tłumaczy jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że przygotowujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak silnym fundamentom, możemy podjąć się rozmaitego rodzaju zleceń i zawsze oddajemy klientowi perfekcyjnie wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę przekładu danej treści za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku klasycznego tłumaczenia, każdorazowo proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, wymagający przetłumaczenia. Kiedy otrzymamy tekst, będziemy mogli go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o kosztach przekładu konkretnego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz może dostarczyć wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli klient zgodził się na warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zadania tłumacz, zaczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został ustalony jako termin oddania zamówienia, przesyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go każdorazowo zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeżeli klient chce dopasować treść do określonej grupy odbiorców, panującej kultury itd. albo wdrożyć konkretne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane szybko i skrupulatnie, ale również w odniesieniu do różnych elementów lingwistycznych istniejących w konkretnej kulturze, a także specyfiki i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i profesjonalnie przygotowane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Doskonale przetłumaczymy teksty stron internetowych, jak również e-maile, których tłumaczenie przekazujemy naszym kontrahentom w nie więcej niż godzinę, aby zagwarantować im możliwość utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować również szansę nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy klient mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice rozmaitych krajów, przez co idealnie skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Ponadto, każdy tekst możemy dostosować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i każdego dnia wykonują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na dobre jakościowo tłumaczenia różnego rodzaju treści, dlatego wciąż rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można znaleźć w zleceniach wykonanych przez naszych pracowników.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail