Tłumaczenia
Lubartów

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim przygotowywaniem najwyższej jakości tłumaczeń różnego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – tłumaczenia realizujemy w aż pięćdziesięciu różnych językach. Działamy także w Lubartowie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Lubartowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe tłumaczenia tekstów różnego typu. Nasi translatorzy to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną ekspresowo przetłumaczone przez naszych lingwistycznych specjalistów. Ponadto, wszystko to zapewniamy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to profesjonaliści – każde zlecenie jest dokładnie badane przez nasz zespół, natomiast do wykonania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najdokładniej zna się na konkretnej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grupę zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i zdolnościami. Jeżeli Lubartów to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad pięćdziesięciu językach. W Dogadamycie zyskują Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie niezwykle szybki sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Zwykłe tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, stanowiącym przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w jakimkolwiek formacie, a także zamieścić uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Gdy otrzymamy pełne informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, jak długo będzie trwało wykonanie konkretnego zlecenia. Jeżeli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym czasie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najlepiej pasują do profilu konkretnego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym czasie przesyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go jednocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszystkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a docierają do klientów na przełomie kilku dni. Każde tłumaczenie może zostać poddane dodatkowej edycji (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia wychodzące spod pióra naszych tłumaczy charakteryzują się wysoką jakością i skrupulatnym przekładem, który uwzględnia specyfikę oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia przygotujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu absolutnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie zapewnia fachowe tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego typu tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas przesłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu godziny! Wiemy, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy pomoc tłumacza posiadającego doświadczenie w konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Kiedy obawiasz się zagranicznej rozmowy w innym języku – gwarantujemy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i niską ceną, dajemy także możliwość nagrania tejże rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty można u nas poddać korekcie, wykonywanej przez profesjonalnego native speakera. Zamierzeniem korekty jest przede wszystkim dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej dziedziny czy tematyki (na przykład w kontekście kulturowym określonego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o stworzenie jak najwyższej jakości przekładów.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (w wielu przypadkach wielokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w ramach naszych tłumaczeń. Ta potężna liczba pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail