Tłumaczenia
Lubaczów

Nasze przedsiębiorstwo składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z treścią oryginału, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem, a także w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Lubaczowie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Lubaczowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i sprawnie wykonujemy każde tłumaczenie, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na tworzeniu najlepszych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, zatem naszym kontrahentom oferujemy wyjątkowo krótkie terminy zrealizowania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne przekłady pisemne, zawsze przygotowujemy nasze zlecenia terminowo, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry ustalamy czas wykonania tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się wykonanego przekładu. Jeśli Lubaczów to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych translatorów jest wiele osób posiadających ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że realizujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak silnym fundamentom, podejmujemy się rozmaitego typu zleceń i każdorazowo oddajemy klientowi perfekcyjnie przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę przekładu konkretnej treści za pomocą formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku klasycznego tłumaczenia, za każdym razem proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, wymagający przekładu. Kiedy otrzymamy tekst, będziemy w stanie go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można przesyłać również za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o cenie tłumaczenia danego tekstu, jak i terminie, w którym nasz tłumacz jest w stanie dostarczyć wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli klient zgodził się na warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zadania tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako termin dostarczenia zamówienia, przesyłamy klientowi wykonany przekład. Dostaje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeśli klient chce dostosować tekst do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wprowadzić konkretne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze tłumaczenia są nie tylko wykonywane szybko i skrupulatnie, lecz również w odniesieniu do najrozmaitszych elementów językowych będących w danej kulturze, jak również charakteru i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i fachowo przygotowane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przełożymy teksty witryn internetowych, jak również e-maile, których przekład dostarczamy naszym klientom w nie więcej niż godzinę, aby zagwarantować im możliwość utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, oferujemy także możliwość nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji klient miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice różnych krajów, przez co idealnie skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Ponadto, każdy tekst możemy dostosować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i codziennie realizują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo tłumaczenia rozmaitego rodzaju treści, dlatego wciąż rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach wykonanych przez naszych pracowników.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail