Tłumaczenia
Łowicz

Najwyższa jakość i szybkość wykonania – to elementy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku przedsiębiorstw translatorskich działających w Łowiczu. Nasze tłumaczenia przysięgłe przygotowujemy nie tylko szybko, ale również z całkowitym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym czasie, ale również na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łowiczu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to między innymi wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite przekłady pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i bardzo szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych atutów Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie przygotowanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy tworzą bardzo szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas wykonania, zawsze wykonywane są z niezwykłą dbałością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego tworzymy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też oddajemy gotowe zlecenia zawsze na czas.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, dlatego przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów potrzebują najróżniejszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń każdorazowo typujemy tłumaczy o odpowiadających kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Łowicz to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia, z pewnością chciałbyś wiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy przyszłym klientom możliwość wyceny wszystkich tekstów – absolutnie bezpłatnie, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są przeważnie wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w konkretnym tekście, co uchodzi za wyjątkowo korzystne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem otrzymania szczegółowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w przeznaczonym na to polu można załączyć dodatkowe informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i określamy, jak szybko będziemy w stanie zagwarantować Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do tematyki zlecenia tłumacz natychmiast zabierze się do pracy nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowy przekład wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, każdy tekst można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy każdorazowo absolutnie bezpłatnie, oferując jednocześnie bardzo korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i niesamowicie szybkie zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się także fachowym przekładem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia stron internetowych dowolnego rodzaju, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (wykonujemy je nie dłużej niż godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza mającego pojęcie o konkretnej branży, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne i symultaniczne. Dopasujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli konkretny przekład nie wpisał się w kontekst lub grono odbiorców dla którego ma być skierowany, oferujemy także wprowadzenie poprawek do istniejącego już tekstu. Edycji podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli ilość słów, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail