Tłumaczenia
Łomża

Skuteczne tłumaczenie wymaga postawienia na tłumacza znającego się na swoim fachu. Dlatego nasze przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych tłumaczy, którzy trzymają pieczę nad tym, aby tworzone przez nas treści cechowała zawsze wysoka jakość. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy szybką realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łomży - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wykonujemy mnóstwo najrozmaitszych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i profesjonalizmu), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że zostanie idealnie przygotowane i oddane w umówionym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób mieszkających w Łomży.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty wykonujemy bardzo szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są każdorazowo najlepszej jakości – i to bez względu na szybki termin realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w tworzeniu najróżniejszego rodzaju tekstów. Dzięki temu, również tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez nasz zespół są przekazywane klientom ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa sprawnie działającej firmy. Aby zapewnić naszym klientom pomoc w zrealizowaniu niemal każdego tłumaczenia, możemy zaoferować przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem spełniają oczekiwania i wymagania zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Łomży!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi kontrahentami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, każdorazowo proponujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena przebiegała niezwłocznie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Podobnie jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać też uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas ukończone i jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do wszystkich zleceń przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to dostarczenie ukończonego przekładu. U nas możesz być pewien, że oddamy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst wymaga poprawy, zapewnimy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych kompetentnych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co należy zamieścić w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze w zgodzie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje dobrana osoba, która wykona tekst tak bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą stroną internetową, jak również prędko przełożą na wybrany język treść wszelkiego rodzaju maili. Gotowe, przełożone maile dostarczamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest bardzo szybkie i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest również korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności znajdują swe korzenie zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Każdorazowo wybierano nas za kwalifikacje, sprawny kontakt i wysoką jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom nieustannie realizujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail