Tłumaczenia
Łomianki

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje perfekcyjnego wykonania. Jeżeli nie chcesz mieć wątpliwości co do jakości przekładu, zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, ekspresowych i zawsze najwyższych jakościowo usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to pewność najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Łomiankach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łomiankach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na sto procent. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych głównych atrybutów. Wszystko to na korzystnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie współpracujących z nami osób, możemy zaoferować wykonanie tłumaczeń w ponad 50 językach. Nasi tłumacze to osoby mające stosowną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, nierzadko również w kontekście kultury i charakteru państwa, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się również na szybkość realizowania zleceń. Wiele z nich jest przygotowywanych w tempie błyskawicznym, gdyż mamy świadomość tego, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, z tego powodu w przypadku każdego zlecenia określamy ilość czasu wymaganego na jego realizację. Łomianki to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początku musimy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeśli jest to tzw. przekład klasyczny, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość słów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest bardzo korzystna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w maksymalnie 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Najlepsza wycena to taka, która uwzględnia specyfikę całego zlecenia. Z tego powodu powinieneś dostarczyć nam każdy tekst, który wymaga przekładu za pośrednictwem przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili koszt usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę cenę oraz czas, który będzie potrzebny na zrealizowanie przekładu. Kiedy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najprędzej rozpocznie realizację tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje specjalności, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o danym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – również tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zamówione teksty może poprawić nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zrealizujemy przekłady rozmaitego rodzaju tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze przekłady są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni profesjonalnie i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Z radością podejmiemy się również tłumaczenia witryn internetowych o dowolnej treści. Oprócz tego, ekspresowo oddajemy przekłady maili (w nie więcej niż 60 minut), przez co klient ma gwarancję, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przekładów ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz tłumacz dojedzie w określone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy również obecność osoby, która zna się na konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, proponujemy także szansę edycji istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego państwa lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy perfekcyjnie orientują się w rozmaitego typu językowych kwestiach i mają obfite doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich zostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Dlatego każde następne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które na ten moment przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie zdobywa zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail