Tłumaczenia
Łódź

Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe, które wykonujemy zawsze sprawnie, szybko i profesjonalnie. Oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy. Usługi translatorskie realizujemy w ponad 50 językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łodzi - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszym klientom oferujemy wykonywane terminowo i kompetentnie usługi translatorskie - tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe oraz wiele innych. Proponujemy korzystne ceny i darmową wycenę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasze usługi wykonujemy w trybie ekspresowym – również tłumaczenia przysięgłe. Nasi tłumacze są dokładni, skrupulatni i doświadczeni. Pracujemy bez przerwy, niezależnie od dnia i godziny, mogą mieć więc Państwo pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane terminowo. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z Łodzi.

Specjalizujemy się w wielu rodzajach tłumaczeń. Tłumacze Dogadamycie są w stanie zrealizować każde zlecenie. Zdajemy sobie sprawę, jak wielką rolę pełni specyfika oraz kontekst danego tłumaczenia, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych tłumaczy, którzy udowodnili, że potrafią poradzić sobie z najdrobniejszymi niuansami językowymi. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość i wierność przekładu.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Najpierw mogą Państwo zamówić bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Jeśli zlecenie dotyczy klasycznego tłumaczenia, oferujemy bardzo korzystny sposób rozliczenia uwzględniający ilość słów w tekście. Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez dostępny formularz – uzyskają Państwo dodatkowe informacje, a w ciągu 15 minut – darmową wycenę.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czekamy na przesłanie za pośrednictwem formularza konkretnych plików do wyceny, w dowolnym formacie. W formularzu można umieścić również dodatkowe uwagi do zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Wówczas my przesyłamy do Państwa e-mail z wyceną i proponowanym terminem wykonania tłumaczenia. Po potwierdzeniu warunków nasz tłumacz od razu przystępuje do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Tłumaczenie wykonywane jest przez tłumacza specjalizującego się w konkretnym typie tekstów czy dokumentów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Pliki z tłumaczeniami przesyłamy w wyznaczonym terminie e-mailem, jak również umieszczamy je w Panelu Klienta. Jeśli zlecenie dotyczy tłumaczenia przysięgłego, niezwłocznie przesyłamy je pocztą.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

przekład uwzględnia specyfikę tekstu, jego kontekst i niuanse językowe. Nasze ceny są konkurencyjne, a przekłady charakteryzują się najwyższą jakością. Naszymi atutami są darmowa wycena i krótkie terminy realizacji zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

tłumaczymy umowy biznesowe, artykuły naukowe, świadectwa czy dokumentację sądową, a także wiele innych tekstów. Gwarantujemy najwyższą wiarygodność naszych tłumaczeń i sprawną, terminową realizację.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Tłumaczenia stron www i wiadomości e-mail, niezależnie od ich typu i specyfiki. Translacji e-maili dokonujemy już w 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Tłumacze, którzy realizują konkretne zlecenie, zawsze posiadają doświadczenie w danej branży. Dojeżdżamy do każdej wskazanej lokalizacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Mogą one zostać nagrane i umieszczone w panelu, aby klient mógł w każdym momencie do nich wrócić. Realizacja tłumaczeń rozmów telefonicznych przebiega ekspresowo, możemy też zaoferować najatrakcyjniejszą cenę.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Tłumacz będący native speakerem może poprawić przetłumaczony już tekst, aby mieli Państwo pewność, że tekst jest napisany tak, jakby stworzyła go osoba posługująca się danym językiem od urodzenia – z uwzględnieniem nie tylko jego specyfiki, kontekstu i najdrobniejszych niuansów językowych, ale i z dogłębną znajomością kultury i zwyczajów kraju czy regionu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumaczy współpracuje z nami każdego dnia, aby terminowo zrealizować dla Państwa zlecone tłumaczenia.

300

użytkowników, często zlecających nam kolejne tłumaczenia, świadczy o naszej renomie.

25 000

wykonanych zleceń – liczba ta odzwierciedla zapotrzebowanie rynku na profesjonalne, nowoczesne usługi translatorskie. Z każdym dniem i z każdym zleceniem zwiększamy swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wykonywać zlecone tłumaczenia.

70 000 000

tyle słów zawiera się w tłumaczeniach pisemnych, które wykonali nasi tłumacze. Misją dogadamycie jest zapewnienie każdemu sprawnego porozumiewania się w wielu językach.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail