Tłumaczenia
Łobez

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga perfekcyjnego zrealizowania. Jeżeli nie chcesz wahać się co do jakości tłumaczenia, zapraszamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, niezwykle szybkich i każdorazowo profesjonalnych usług. Tłumaczenia zrealizowane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Łobzie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łobzie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na 100%. Z tego powodu tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na korzystnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie współpracujących z nami osób, możemy zaoferować wykonanie przekładów w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby bogate w konkretną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, często także w kontekście kultury i specyfiki kraju, którego językiem się posługują. Wysokie umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Fachowość tłumaczy przekłada się również na szybkość wykonywania zleceń. Wiele z nich jest realizowanych wręcz ekspresowo, gdyż mamy świadomość tego, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasze główne zadanie, dlatego w przypadku każdego zlecenia ustalamy ilość czasu potrzebnego na jego realizację. Łobez to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początku musimy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeśli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość wyrazów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest bardzo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która ma na względzie charakter całego zlecenia. Z tego powodu musisz przesłać nam każdy tekst, który wymaga przekładu za pośrednictwem przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wówczas, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę koszt oraz czas, który będzie niezbędny na zrealizowanie przekładu. Kiedy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najprędzej rozpocznie realizację przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje specjalności, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – również tradycyjną pocztą. Co więcej, wszystkie zamówione teksty może poprawić nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zrealizujemy przekłady różnego typu tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przełożymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także przełożenia witryn internetowych o dowolnej treści. Poza tym, ekspresowo oddajemy tłumaczenia maili (w nie więcej niż 60 minut), dzięki czemu klient ma gwarancję, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz translator dojedzie w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić także obecność osoby, mającej pojęcie o konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, sposobność nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, proponujemy również możliwość edycji stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego państwa lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy doskonale orientują się w różnego typu lingwistycznych kwestiach i mają obfite doświadczenie w posługiwaniu się danym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie nasze przedsiębiorstwo. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest satysfakcja naszych kontrahentów. Z tego powodu każde następne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

wyrazy, które dotychczas przełożyli nasi tłumacze. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż zdobywa zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail