Tłumaczenia
Lipno

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem najlepszej jakości translacji. Naszym klientom przebywającym w Lipnie oferujemy także drobiazgowe i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Lipnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient znajdzie opcję dopasowaną do swoich wymagań. Przygotowujemy m.in. idealne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji, jest nie tylko ekspresowa realizacja zleceń, ale również atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te potrzebujące profesjonalnych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje również bardzo szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i dziedzinie, przez co do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej znające się na konkretnych kwestiach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to przede wszystkim precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Lipno to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start możemy zaoferować nieodpłatną wycenę każdego zlecenia. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z informacją o cenie oraz terminie wykonania zlecenia dostaniesz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli preferujesz rozmowę, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej ocenić czas niezbędny do wykonania przekładu oraz wycenić pracę, potrzebny jest nam tekst, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, a także wprowadzić kilka uwag w przeznaczonym na to miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj pół godziny na informację o wycenie, a także o czasie, w którym przekład może zostać wykonany. Jeżeli kwota i czas będą Ci odpowiadały, nasi tłumacze natychmiastowo zabiorą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zlecenia delegowana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, a także zamieścimy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Z uwagi na współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż pięćdziesięciu rozmaitych językach, posiadamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po zupełnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia treści dowolnej strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi tłumacze poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila otrzymasz już maksymalnie 60 minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i czasie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, określ temat spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza znającego się na danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i łatwa forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na prośbę klienta, aby potem był w stanie ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku chodzi edycję tekstów pod kątem charakteru konkretnego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach lingwistycznych danej kultury. Jeżeli chcesz dopasować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu profesjonalnych, zaawansowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas translacji. Ta liczba stale wzrasta!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, językowe bariery.

70 000 000

tyle słów przełożyli na ten moment nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, doskonale przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail