Tłumaczenia
Limanowa

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem najlepszej jakości translacji. Naszym klientom mieszkającym w Limanowej oferujemy także dokładne i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Limanowej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Wykonujemy m.in. perfekcyjne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji, jest nie tylko ekspresowa finalizacja zleceń, ale również atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające fachowych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje również niesamowicie szybką, wręcz ekspresową, formę realizowania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, mieści się w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najdokładniej znające się na danych tematach. W ten sposób klient zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem oryginału. Domeną naszego biura to przede wszystkim precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Limanowa to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek oferujemy nieodpłatną wycenę wszystkich zleceń. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z wiadomością o cenie oraz czasie zrealizowania tłumaczenia dostaniesz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli preferujesz rozmowę, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej ocenić czas niezbędny do zrealizowania tłumaczenia oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, a także załączyć kilka uwag w przeznaczonym na to miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj 30 minut na informację o wycenie, jak również o terminie, w jakim przekład może zostać zrealizowany. Jeśli cena i czas będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy szybko zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zlecenia delegowana jest osoba, która posiada największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, a także zamieścimy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Dzięki współpracy z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość translacji tekstów w aż 50 rozmaitych językach, posiadamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu treści dowolnej strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi tłumacze dadzą sobie radę ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila dostaniesz już maksymalnie godzinę po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, w jakim miejscu i czasie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybrane miejsce, opisz tematykę spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i łatwa forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na życzenie klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku mamy na myśli edycję tłumaczeń pod kątem charakteru danego kraju czy regionu. Realizuje ją nasz profesjonalny native speaker, który doskonale orientuje się w niuansach lingwistycznych danej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – także możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, wyspecjalizowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, lingwistyczne bariery.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli dotychczas nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, idealnie przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail