Tłumaczenia
Leżajsk

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem najlepszej jakości translacji. Naszym klientom przebywającym w Leżajsku dostarczamy także dokładne i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Leżajsku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Przygotowujemy m.in. idealne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw, jest nie tylko bardzo szybka finalizacja zleceń, ale również atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te wymagające profesjonalnych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje również niesamowicie szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą wspaniałych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest jedyne w swoim rodzaju, mieści się w innej tematyce i branży, przez co do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej znające się na danych tematach. W ten sposób kontrahent zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to głównie precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Leżajsk to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować bezpłatną wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z wiadomością o kosztach oraz terminie wykonania tłumaczenia dostaniesz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli wolisz porozmawiać, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej oszacować czas niezbędny do zrealizowania przekładu oraz wycenić pracę, niezbędny jest nam tekst, który jest tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz dostarczyć nam pliki w wielu dostępnych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w przeznaczonym na to miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj 30 minut na informację o wycenie, jak również o czasie, w jakim przekład może zostać zrealizowany. Jeśli cena i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy niezwłocznie zabiorą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zadania delegowana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, a także zamieścimy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zleceń. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż 50 rozmaitych językach, mamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu treści jakiejkolwiek strony internetowej? A może chcesz bezzwłocznie przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie 60 minut po przesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i terminie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybrane miejsce, opisz tematykę spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i łatwa forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą konwersację można również nagrać na życzenie klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku mamy na myśli korektę tłumaczeń pod kątem specyfiki konkretnego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w aspektach lingwistycznych konkretnej kultury. Jeżeli chcesz dostosować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, lingwistyczne granice.

70 000 000

tyle słów przełożyli na ten moment nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail