Tłumaczenia
Leszno

Wszelkie realizowane przez nasze biuro tłumaczenia to przekłady wysokiej jakości, świetnie wpisujące się w profil tak istotnych dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym ekspresową realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” przekłady realizowane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Lesznie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Rozumiemy, jak znacząca jest terminowość i korzystna cena. W związku z tym nasza oferta skierowana do klientów mieszkających w Lesznie obejmuje szeroki zakres usług. Zajmujemy się przekładami tekstów biznesowych, pisemnych, przysięgłych oraz wielu innych. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą szczegółową ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Rzetelne biuro tłumaczeń świadczące usługi translatorskie musi cechować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszych szeregach pracują tłumacze o wysokich kompetencjach, posługujący się pięćdziesięcioma językami. Nasza oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta.

W wielu przypadkach znaczącą wagę odgrywa termin realizacji, dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane w ekspresowym tempie. Jesteśmy pewnym biurem tłumaczeń, które może podjąć się każdego zlecenia. Realizujemy nie tylko tłumaczenia standardowych dokumentów, ale również tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe wymagające precyzji i troski o każdy szczegół. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet nadzwyczaj trudnego przekładu. Jeśli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń w Lesznie – napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeżeli jest to tłumaczenie standardowe, proponujemy naszym klientom podejście oparte na rozliczeniu na podstawie zawartości słów w wysłanym do nas tekście. To bardzo korzystna i wiarygodna dla obu stron opcja. Chcesz otrzymać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Skontaktuj się z nami poprzez formularz umieszczony na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W przygotowanym przez nas formularzu jest dostępna opcja dodawania plików (w każdym formacie). Przekaż nam plik z treścią i ewentualnie dodaj uwagi w specjalnym miejscu znajdującym się na formularzu. Dzięki temu szybko wycenimy Twoje zlecenie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejny krok należy do nas. Jak najszybciej prześlemy do Ciebie maila, w którym poznasz czas niezbędny do wykonania przekładu. Poinformujemy Cię również o cenie. Jeżeli zgodzisz się na warunki, przystąpimy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie wybrany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zamówienie w ustalonym czasie. Zapewniamy znakomitą jakość przekładu, ponieważ rozumiemy, jak znaczący w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik z końcową pracą otrzymasz na maila. Znajdziesz go również w Twoim Panelu Klienta. Osoby, które zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również dokumenty za pomocą tradycyjnej poczty. Jeżeli oczekujesz korekty tekstu, proponujemy pomoc naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst przetłumaczymy w ekspresowym tempie, ale też z dużą dokładnością. Poza tym zapewniamy wszystkim klientom możliwość darmowej wyceny zleceń, świetną jakość przekładów oraz bardzo korzystną stawkę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją tłumaczeń o profilu specjalistycznym, wymagających fachowej wiedzy i umiejętności językowych, czyli świadectw, umów, artykułów naukowych czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Podążamy z duchem czasu i doskonale zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia maili nie powinny czekać pół dnia. Dlatego tego typu przekłady sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Ponadto, przetłumaczymy każdą witrynę internetową, niezależnie od jej tematyki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w ustalone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni pracownicy potrafią tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy również atrakcyjne cenowo i błyskawiczne w realizacji tłumaczenia połączeń telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który znakomicie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe danego regionu, dlatego skutecznie odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby kompetentne i posiadająceponadprzeciętne umiejętności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać doskonały poziom usług.

300

już tyle osób skorzystało z naszych tłumaczeń. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z naszym biurem.

25 000

otrzymaliśmy już taką ilość zleceń na wysokiej jakości i profesjonalne tłumaczenia.

70 000 000

ta ogromna liczba to suma słów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail