Tłumaczenia
Legnica

Wszystkie realizowane przez nasze biuro tłumaczenia to przekłady wysokiej jakości, nienagannie wpisujące się w profil tak kluczowych dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym szybką realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” teksty realizowane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Legnicy - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy świadomi, jak istotna jest realizacja zleceń na czas i satysfakcjonująca cena. Dlatego przygotowana przez nas oferta adresowana do klientów mieszkających w Legnicy obejmuje szeroki zakres usług. Zajmujemy się przekładami tekstów przysięgłych, pisemnych, biznesowych oraz wielu innych. Chcesz poznać więcej szczegółów, zobacz naszą szczegółową ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Skuteczna firma oferująca usługi translatorskie musi charakteryzować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Rozumiemy to, dlatego w naszych szeregach znajdują się tłumacze o wysokich kompetencjach, posługujący się pięćdziesięcioma językami. Dzięki tak dużemu zakresowi możliwości, każdy klient znajdzie u nas potrzebną pomoc.

W wielu zleceniach kluczową wagę odgrywa czas, dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane w ekspresowym tempie. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który może podjąć się każdego zlecenia. Realizujemy nie tylko standardowe tłumaczenia pisemne, ale również tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe wymagające precyzji i troski o każdy niuans. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet nadzwyczaj wymagającego przekładu. Jeśli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń w Legnicy – sprawdź naszą ofertę!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeżeli jest to tłumaczenie pisemne, oferujemy naszym klientom podejście oparte na rozliczeniu na podstawie zawartości słów w wysłanym do nas dokumencie. Jest to bardzo wygodna i wiarygodna dla obydwu stron opcja. Chcesz uzyskać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Napisz do nas poprzez formularz zamieszczony na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W przygotowanym przez nas formularzu jest również opcja dodawania plików (we wszystkich formatach). Prześlij nam plik z treścią i ewentualne uwagi w specjalnym miejscu umieszczonym w formularzu. Dzięki temu sprawnie oszacujemy wycenę Twojego zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następny krok należy do nas. Natychmiast prześlemy Ci maila, w którym poznasz czas konieczny do sporządzenia przekładu. Poznasz także ostateczną cenę. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przystąpimy do kroku czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie dobrany do tego zadania tłumacz wykona Twoje zlecenie w ustalonym terminie. Zapewniamy najwyższą jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak istotny w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik z gotową pracą otrzymasz na maila. Będzie on również dostępny w Twoim Panelu Klienta. Osoby, które zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również tekst za pomocą klasycznej poczty. Jeśli oczekujesz korekty tekstu, oferujemy usługi naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst przetłumaczymy szybko, ale też z dużą dokładnością. Oprócz tego zapewniamy wszystkim zainteresowanym możliwość bezpłatnej wyceny zleceń, pierwszorzędną jakość przekładów oraz bardzo atrakcyjną cenę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją tłumaczeń o profilu specjalistycznym, wymagających zaawansowanej wiedzy i umiejętności lingwistycznych, czyli świadectw, artykułów naukowych, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Podążamy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie mogą czekać pół dnia. Dlatego tego typu przekłady sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy każdą witrynę internetową, niezależnie od jej tematyki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Dotrzemy w ustalone przez Ciebie miejsce. Nasi doświadczeni tłumacze mogą tłumaczyć zarówno symultanicznie, jak i konsekutywnie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy także korzystne cenowo i błyskawiczne w realizacji tłumaczenia rozmów telefonicznych. Wszystkie rozmowy możemy nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera, który doskonale zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe określonego kraju, dlatego prawidłowo odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby doświadczone i posiadająceponadprzeciętne zdolności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać doskonały poziom usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszych tłumaczeń. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z nami.

25 000

uzyskaliśmy już taką ilość zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta imponująca liczba to suma wyrazów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail