Tłumaczenia
Łęczyca

Dogadamycie zapewnia wszystkim klientom mieszkającym w Łęczycy tłumaczenia różnego typu tekstów – również tych wymagających ogromnego profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół. Dlatego oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w krótkim czasie, po atrakcyjnej cenie i z możliwością wykonania ich w wielu różnych językach. Do wszystkich zleceń przystępujemy z właściwą skrupulatnością i odpowiedzialnością.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łęczycy - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Natychmiastowa realizacja, znakomita jakość przekładów oraz niskie stawki – to wszystko powoduje, że bez obaw możesz zlecić nam tłumaczenia pisemne, przysięgłe czy biznesowe. Jeżeli Łęczyca to miasto, w którym szukasz doświadczonych tłumaczy - koniecznie poznaj przygotowaną przez nas ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Odpowiednio wykonane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza perfekcji, ogromnego zaangażowania i znakomitych umiejętności. Dlatego wszystkie zatrudnione przez nas osoby wykazują właśnie takie cechy.

Uważna selekcja tłumaczy i dobór kompetentnego zespołu, pozwala nam wykonywanie wysokiej jakości przekładów w ponad pięćdziesięciu różnych językach. Wykonywane przez nas tłumaczenia znajdują uznanie wśród licznych klientów, którzy chętnie powracają do nas z kolejnymi zleceniami. Poza wielkim zaangażowaniem pracowników, odznaczamy się również zróżnicowaną ofertą, dzięki czemu realizujemy tłumaczenia zwykłe, biznesowe i przysięgłe. Nasze atuty to wysoka jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które oferują tłumaczenia w Łęczycy. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każdy tekst wycenimy dla Ciebie zupełnie bezpłatnie i ekspresowo (zaledwie w 15 minut!). Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość przy pomocy formularza znajdującego na stronie lub zadzwonisz na wskazany numer. Jeżeli powierzysz nam tłumaczenie tzw. „standardowe”, zaoferujemy Ci wycenę w oparciu o ilość słów umieszczonych w Twoim tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli dokładnie i szybko wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą umieszczonego na stronie formularza, w którym możesz także umieścić kilka dodatkowych wskazówek.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z nami otrzymasz zarówno cenę za wykonanie całego zlecenia, jak i informację o czasie, w którym nasi tłumacze mogą je dla Ciebie wykonać. Po zaakceptowaniu warunków, niezwłocznie rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego tłumaczenia przydzielamy specjalistę, którego kwalifikacje sprawdzą się najlepiej podczas pracy z określonym tekstem. Nasi tłumacze dysponują określonymi specjalizacjami, dlatego wielu z nich zajmuje się tylko określonymi typami treści, dzięki czemu stale udoskonalają własne umiejętności i zapewniają staranność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, w umówionym terminie otrzymasz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Poza tym, zostanie on umieszczony w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zamówiły tłumaczenia przysięgłe, otrzymają ten sam dokument również listownie. Jeśli coś trzeba będzie skorygować, zaproponujemy Ci pomoc naszego native speakera, który skoryguje każdy tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument wycenimy za darmo, zaproponujemy konkurencyjne warunki współpracy, wykonamy szybkie i jednocześnie perfekcyjnej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni ważnych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół realizuje różnego rodzaju zlecenia, także te wymagające technicznego podejścia. Precyzyjnie zajmiemy się każdym świadectwem, artykułem naukowym lub dokumentem sądowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Zapewniamy możliwość błyskawicznego przetłumaczenia wiadomości e-mail (do godziny), dzięki czemu możesz szybko udzielić oczekiwanej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi profesjonaliści tłumaczą także różnego rodzaju serwisy internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który orientuje się w danym temacie i w wyznaczonym terminie dojedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Świadczymy tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych wyjątkowych usług, która jest dostępna w szybkim czasie realizacji i konkurencyjnej cenie. Każda konwersacja może zostać zapisana i udostępniona w Panelu Użytkownika, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku, gdy tłumacz nie podoła zleceniu, niedostatecznie rozpatrując kontekst czy szczegóły lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaoferować pomoc doświadczonego native speakera. Dokona on doskonałej korekty stworzonego tekstu, ponieważ zna nie tylko określony język, ale również bezbłędnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

gwarantujemy klientom wysoki poziom oferowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i doświadczonych native speakerów oraz tłumaczy.

300

to ilość klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z pomocy Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim bliskim.

25 000

liczba zrealizowanych tłumaczeń informuje, jak dużym zaufaniem darzą nas osoby zlecające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli liczba słów, które do dziś wystukali na klawiaturach nasi tłumacze w przypadku wszystkich przekładów pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail