Tłumaczenia
Lębork

Najwyższa jakość i szybkość realizacji – to elementy, które wyróżniają nas na rynku firm translatorskich działających w Lęborku. Nasze tłumaczenia przysięgłe tworzymy nie tylko szybko, ale również z całkowitym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym czasie, ale również na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Lęborku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite przekłady pisemne. Nasze cechy to opłacalne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych atutów Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie wykonanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze przygotowują bardzo szybkie tłumaczenia, które pomimo niedługiego czasu realizacji, zawsze wykonywane są z niesamowitą dbałością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, przez co przygotowujemy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też oddajemy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie znajdziesz przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, dlatego przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów wymagają najróżniejszych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów za każdym razem dobieramy tłumaczy o odpowiadających umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Lębork jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie dlatego gwarantujemy przyszłym klientom możliwość wyceny wszystkich tekstów – zupełnie bezpłatnie, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są zazwyczaj wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co stanowi wyjątkowo intratne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania pełnej wyceny, klient powinien przesłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to uczynić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala przesłać pliki w różnych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i określamy, jak szybko możemy zapewnić Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz niezwłocznie zacznie pracować nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem zupełnie darmowo, gwarantując jednocześnie wyjątkowo korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się również profesjonalnym tłumaczeniem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres naszych usług wchodzą również tłumaczenia stron internetowych różnego rodzaju, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (przygotowujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza znającego się na konkretnej branży, który przyjedzie w umówione przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne i symultaniczne. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli konkretny przekład nie wpisał się w kontekst lub grono odbiorców dla którego ma być przeznaczony, oferujemy również wprowadzenie poprawek do stworzonego już tekstu. Edycji podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych profesjonalnych translatorów i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli ilość słów, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail