Tłumaczenia
Łaziska Górne

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim przygotowywaniem najwyższej jakości tłumaczeń różnego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi fachowe tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – tłumaczenia realizujemy w aż pięćdziesięciu różnych językach. Funkcjonujemy również w Łaziskach Górnych!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łaziskach Górnych - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie tworzymy doskonałe tłumaczenia tekstów różnego rodzaju. Nasi translatorzy to profesjonaliści zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną ekspresowo przełożone przez naszych lingwistycznych specjalistów. Co więcej, wszystko to oferujemy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to profesjonaliści – każde zlecenie jest skrupulatnie badane przez nasz zespół, natomiast do przygotowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najlepiej zna się na danej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy grupę zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli Łaziska Górne to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie mają Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo szybki sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Klasyczne tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Szczegółowa wycena ma miejsce jednak za pomocą formularza – zrobimy to w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w dowolnym formacie, a także zamieścić uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, prześlemy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, ile czasu będzie trwało zrealizowanie konkretnego zlecenia. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym czasie. Zawsze jest to osoba, której umiejętności najbardziej odzwierciedlają profil konkretnego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie przesyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go równocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszystkie tłumaczenia przysięgłe są przesyłane również pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Każde tłumaczenie może zostać poddane dodatkowej korekcie (przeprowadza ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty, wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się najwyższą jakością i dokładnym przekładem, który uwzględnia specyfikę oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia przygotujemy bezzwłocznie, niezawodnie i po dokonaniu absolutnie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego rodzaju przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas przesłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu 60 minut! Mamy świadomość, że płynna komunikacja jest ważna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego rodzaju stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w danej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej rozmowy w obcym języku – zapewniamy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i atrakcyjną ceną, oferujemy także sposobność nagrania danej konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, wykonywanej przez wyspecjalizowanego native speakera. Zamierzeniem edycji jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców określonej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym określonego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o wypracowanie jak najwyższej jakości tłumaczeń.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy skorzystali z naszych usług (bardzo często niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w naszych przekładach. Ta ogromna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail