Tłumaczenia
Łask

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Dlatego też angażujemy do pracy jedynie specjalistów z doświadczeniem i wyjątkowo dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji z wykonanego zlecenia i szybkie oddanie gotowych tekstów. Dlatego w Łasku jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łasku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są szybki czas stworzenia tłumaczenia, najwyższe kompetencje tłumaczy, jak i atrakcyjne oferty cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam translacje są przygotowywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom ekspresowe dostarczenie tekstów – każdorazowo w ustalonym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego językowego wyzwań. Obecnie nasze biuro wykonuje tłumaczenia najróżniejszych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Z tego powodu mamy całkowitą pewność, że stworzone przez nasze przedsiębiorstwo tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Łask jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych firm u nas jest ona całkowicie darmowa. Kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod widoczny numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie potrzebne informacje. Klasyczne przekłady rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i takie rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo atrakcyjna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz wysłać nam tekst, będący tematem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie nakreślić Ci cały tryb pracy naszego tłumacza i ułatwić podjęcie decyzji o współpracy z naszym biurem, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy czas, w jakim jesteśmy w stanie oddać gotowy przekład. Kiedy zaakceptujesz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego zlecenia) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie translacja pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są dostarczane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdej translacji można ponadto zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść lepiej odzwierciedlała cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro tłumaczeń to takie, które wie jak przygotowywać przekłady w stu procentach spełniające oczekiwania klienta. Powinno wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów oraz mieć na względzie elementy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i zapewniającym niezwykle szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą starannością i koncentracją na konkretnym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w szybkim tempie przygotujemy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy praktycznie “od ręki”. Robimy to nie dłużej niż sześćdziesiąt minut, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, oddelegujemy osobę znającą się na określonej branży, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją konwersacji, możemy także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o wysokim stopniu zdolności lingwistycznych, ale także mające pojęcie o specyfice danego języka. Dlatego gwarantujemy także możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dostosować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono pozwala na podejmowanie zleceń z wielu branż i przygotowywanie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z usług naszego przedsiębiorstwa od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele słów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach realizowania tłumaczeń pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail