Tłumaczenia
Łapy

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem najlepszej jakości translacji. Naszym klientom mieszkającym w Łapach dostarczamy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Łapach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient znajdzie opcję dopasowaną do swoich wymagań. Przygotowujemy m.in. idealne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest nie tylko bardzo szybka finalizacja zleceń, ale także atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te potrzebujące specjalistycznych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje również bardzo szybką, wręcz ekspresową, formę realizowania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, mieści się w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej orientujące się w danych kwestiach. W ten sposób kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie tożsama z charakterem i sensem oryginału. Specjalność naszego przedsiębiorstwa to przede wszystkim dokładne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Łapy to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek oferujemy bezpłatną wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z informacją o kosztach oraz czasie wykonania zlecenia otrzymasz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeśli preferujesz rozmowę, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej ocenić czas niezbędny do wykonania tłumaczenia oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, a także wprowadzić kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj 30 minut na informację o wycenie, a także o czasie, w którym przekład zostanie zrealizowany. Jeśli kwota i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy niezwłocznie zabiorą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zlecenia wybierana jest osoba, posiadająca największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, a także opublikujemy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zadania. Z uwagi na współpracę z doświadczonymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość translacji tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, posiadamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu treści jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś bezzwłocznie przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy dadzą sobie radę ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie godzinę po przesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i czasie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, opisz temat spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza znającego się na konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To bardzo szybka, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie bezbłędnie i w korzystnej cenie! Każdą konwersację można również nagrać na prośbę klienta, aby później mógł on ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku mamy na myśli edycję tłumaczeń pod kątem specyfiki konkretnego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz doświadczony native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach językowych konkretnej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – także możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu kompetentnych, zaawansowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas przekładów. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, lingwistyczne bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli dotychczas nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail