Tłumaczenia
Kwidzyn

Najwyższa jakość i szybkość wykonania – to elementy, które wyróżniają nas na rynku przedsiębiorstw translatorskich działających w Kwidzynie. Nasze tłumaczenia przysięgłe przygotowujemy nie tylko szybko, ale także z pełnym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie oddadzą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym terminie, ale również na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kwidzynie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to między innymi wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz wszelkie przekłady pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i niezwykle szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie przygotowanych przekładów, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze przygotowują bardzo szybkie tłumaczenia, które pomimo krótkiego czasu realizacji, zawsze wykonywane są z niezwykłą pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia zawsze na czas.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, dlatego przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów potrzebują najróżniejszych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń każdorazowo typujemy osoby o odpowiadających kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Kwidzyn jest miastem, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie dlatego zapewniamy przyszłym kontrahentom możliwość wyceny każdego tekstu – zupełnie bezpłatnie, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są przeważnie wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w konkretnym tekście, co uchodzi za wyjątkowo intratne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem uzyskania szczegółowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala przesłać pliki w różnych formatach, a w specjalnym polu można zawrzeć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, w jakim terminie będziemy w stanie zapewnić Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do charakteru zlecenia tłumacz niezwłocznie zabierze się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowy przekład przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, każdy tekst można skorygować. Jeśli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie darmowo, gwarantując jednocześnie wyjątkowo dobre warunki współpracy: niskie ceny, tłumaczenie bardzo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się również fachowym tłumaczeniem bardziej wymagających tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą także tłumaczenia witryn internetowych różnego typu, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (realizujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza znającego się na danej branży, który dotrze w określone przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli konkretny przekład nie wpisał się w kontekst lub grono odbiorców do którego ma być przeznaczony, proponujemy również wprowadzenie korekt do napisanego już tekstu. Edycji podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych translatorów i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy realizowany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail