Tłumaczenia
Kutno

Idealne tłumaczenie zależy od postawienia na tłumacza znającego się na swojej pracy. Z tego powodu nasze przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia przysięgłe tworzone w oparciu o bogate doświadczenie naszych pracowników, którzy trzymają pieczę nad tym, aby tworzone przez nas treści cechowała zawsze wysoka jakość. Przygotowujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy najszybszą realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kutnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy mnóstwo najrozmaitszych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i profesjonalizmu), jak i rozmaitego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że będzie idealnie wykonane i oddane w umówionym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób mieszkających w Kutnie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst tworzymy wyjątkowo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są każdorazowo najwyższej jakości – i to niezależnie od szybkiego czasu realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w wykonywaniu najrozmaitszego rodzaju tekstów. Dzięki temu, także tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez naszą kadrę są dostarczane do klientów ekspresowo.

Kompetentni pracownicy to fundament dobrze działającej firmy. Aby zagwarantować naszym klientom wsparcie w opracowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, oferujemy tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze spełniają oczekiwania i wymagania zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Kutnie!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to zupełnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi klientami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i jaka jest dokładna kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, każdorazowo oferujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co tworzy dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena przebiegała niezwłocznie i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać też dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas ukończone i jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to już praca naszego kompetentnego tłumacza. Do każdego zlecenia przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie gotowego przekładu. U nas możesz być pewien, że oddamy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym kontrahentom także pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst potrzebuje poprawy, zaoferujemy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co należy zawrzeć w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze zgodnie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza znacznie więcej niż jedynie znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje dobrana osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i niezwykle szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą witryną, a także prędko przetłumaczą na wybrany język treść wszelkiego rodzaju maili. Gotowe, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, dotrze w wybrane przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich ceny są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest bardzo sprawne i każdorazowo niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego wśród naszych usług znajduje się także korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności znajdują swe korzenie zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Każdorazowo wybierano nas za profesjonalizm, sprawny kontakt i najwyższą jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom wciąż realizujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie kontaktowanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail